Особенные дети из Богодухова получили подарки к Рождеству от Радикальной партии Олега Ляшко

9 января 2019, 13:42
 

Харківська команда Радикальної партії привітала з різдвяними святами особливих дітей із Богодухівського будинку-інтернату. Олег Ляшко та його соратники ставлять за мету не тільки влаштувати малюкам святковий настрій, а й всіляко підтримувати заклад і не тільки цей, а й подібні по всій Україні.

Привітати вихованців дитбудинку-інтернату в Богодухові із Різдвом Христовим завітала Харківська команда Радикальної партії. Тут виховуються особливі діти, які мають фізичні вади. Керівники закладу навчають своїх вихованців найнеобхіднішим навичкам у житті. Та хочуть допомагати в цьому сім’ям, що мають таких особливих дітей.
 
Григорій Дорошенко директор Богодухівського дитячого дому-інтернату
 
Планируем, что наш дом должен стать реабилитационным центром, который будет оказывать – это в наших планах - социальные услуги семьям, которые нуждаются в такой помощи, как оказывается у нас в доме и хотим стать составной частью одной системы оказания помощи детям с особенностями воспитания.
 
Соратники Олега Ляшка - Олексій Кочармін та Володимир Міненко пообіцяли всіляко підтримувати заклад. А на ці свята – створили гарний настрій дітям подарунками і привітаннями. Вихованці щиро раділи гостям і охоче ділилися талантами – продемонстрували власноруч вишиті бісером картини. Щоправда якісний чеський бісер для них дуже дорогий, тож соратники Ляшка пообіцяли допомогти його придбати, щоб діти могли й надалі реалізовувати свої таланти.  А вихователям обіцяють – гідну зарплату за їхню нелегку працю і велике серце. 
 
Володимир Міненко голова Харківської обласної організації Радикальної партії
 
Радикальна партія Олега Валерійовича Ляшка бореться за те, щоб підвищувати зарплати саме вихователям, працівникам дитбудинку не тільки цього, а й в цілому по Україні.
 
Олег Ляшко, який і сам все дитинство провів в дитбудинках та інтернатах, на ці свята також об’їхав з привітаннями чимало таких закладів. Каже, їздить до таких дітей, щоб надихнути їх своїм прикладом та змусити повірити, що для них немає нічого неможливого в житті. А щоб дітей не кидали батьки - каже, в першу треба подолати бідність, підвищуючи зарплати українцям.
 
Олег Ляшко народний депутат України, лідер Радикальної партії 
 
Подивіться на мене. Я теж колись був в дитячому будинку. Виховувався. Сьогодні бачите який виріс дорослий і ще й кажуть розумний. Я бажаю, щоб у вас теж все було хорошо. І ніколи не опускайте руки. І ще хорошо вчіться. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу