Приписке на Харьковщине подлежит 7 600 юношей

9 января 2019, 14:18
 

На Харківщині стартувала приписна кампанія. До райвійськкоматів мають прийти всі юнаки 2002 року народження. Про особливості цьогорічної приписки запитували наші кореспонденти.

Цьогоріч у місті та області на військовий облік мають поставити сім тисяч вісімсот юнаків. Мова про тих, кому виповнюється сімнадцять років. Саме вони підлягають приписці, що вже розпочалась та триватиме до кінця березня. 
 
Олександр Томашевський заступник військового комісару Харківського облвійськкомату 
 
Приписки до призовних дільниць підлягають усі юнаки, які постійно чи тимчасово проживають на території міста, крім осіб, що відбувають покарання в установах виконання покарання, або до яких застосовані примусові заходи медичного характеру, іноземних громадян та осіб без громадянства.
 
Активно приймати хлопців районні військкомати готуються з тринадцятого-чотирнадцятого січня. Всіх їх ретельно перевірять лікарі. У разі, якщо немає медичних протипоказань для служби - юнаку видадуть приписне свідоцтво, якщо є вади - тоді видають військовий квиток. 
 
Юрій Калгушкін військовий комісар Харківського облвійськкомату 
 
Вже створені комісії по приписці, головою комісії є військовий районний комісар, до складу комісії входять представники районної державної адміністрації, старший лікар медичної комісії і рішення виносить не один воєнком, або лікар медичної комісії, а виноситься всією комісією.
 
Ті юнаки, які не з'являться до райвійськкоматів - матимуть проблеми під час вступу до вищих навчальних закладів. Крім того, передбачена адміністративна відповідальність. Торік приписці підлягали вісім тисяч шістсот дев'яносто юнаків, не з'явились сто тридцять шість. Проте всіх їх все одно протягом року відзнайшли та поставили на військовий облік.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу