С нового года вступает в силу ряд изменений в Налоговый кодекс

18 декабря 2018, 15:53
 

З 1 січня набувають чинності зміни до Податкового кодексу України. Переглядаються ставки окремих подактів та зборів.

З нового року ставки туристичного збору встановлюватимуть місцеві ради за кожну добу тимчасового розміщення у розмірі від половини відсотка. Це для внутрішнього туризму. І до п'яти відсотків від розміру мінімальної зарплати для в'їзного туризму . 
 
Платник податків не зможе відмовитися від використання податкової пільги з ПДВ або призупинити її. Пеня буде нараховуватися при нарахуванні суми податкового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності в результаті самостійного виявлення платником податку помилок після закінчення 90 календарних днів 
 
Збільшені ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на п'ятдесят відсотків. До кінця дві тисячі двадцятого року від оплати ПДВ звільнять операції з ввезення лікарських засобів на підставі договорів з міжнародними організаціями. Також у дві тисячі дев'ятнадцятому році з першого липня акциз на тютюнові вироби збільшується на дев'ять відсотків. 
 
Операторів поштового зв'язку та експрес-перевізників визнають податковими агентами. Крім того, з 1 січня 2019 по 30 червня 2019 року передбачено оподаткування ПДВ посилок, вартість яких перевищує еквівалент 150 євро, а з 1 липня 2019 - 100 євро. При цьому норма  «трьох посилок» скасована.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу