"Высшая школа Харьковщины - лучшие имена". Юлия Светличная наградила победителей конкурса

15 декабря 2018, 15:32
 

А тепер до тем святкових. Юлія Світлична нагородила переможців конкурсу "Вища школа Харківщини - кращі імена". Кращих викладачів, керівників та співробітників вишів у Харківській області визначили вже в 20-е.

 
"Вища школа Харківщини - кращі імена". Цьогоріч переможцями ювілейного конкурсу стали 41 освітянин регіону у 9-ти номінаціях.  Вітаючи переможців Юлія Світлична зауважила, що зараз Харківщина у сфері вищої освіти та науки займає провідні позиції не лише на національних, але й на міжнародних теренах.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Надзвичайно приємно, що ми маємо гарну історію. Ми маємо дуже міцну школу, але важливо цю школу розвивати. І останнім часом по вашим навчальним закладам з"являються нові можливості для студентів. Вони мають змогу розвиватися, відкривати для себе нові нукові майданчики, кооперуватися в нові взаємовідносини з міденародними ВУЗами,займатися новими практиками, а також приймати участь у нових проектах. І мені назвичайно приємно, що ця заслуга від часті ваша. Адже тільки разом гуртуючись, об'єднуючись, наполеглево займаючись наукою, ми можемо розвивати і зміцнювати свій рідний край, свою рідну Харківщину.
 
Цьогорічний конкурс «Вища школа Харківщини - кращі імена» - ювілейний. Кращих викладачів, керівників та співробітників вишів у Харківській області визначили вже в 20-е. Юлія Світлична відзначила багату історію та традиції, які має вища школа Харківщини, та наголосила на важливості продовження традицій та подальшого розвитку закладів вищої освіти. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу