Александр Грановский продолжает общаться с родителями и педагогами харьковских школьников

13 декабря 2018, 14:08
 

Розвивати та підтримувати потрібно і освіту. У цьому переконаний народний депутат Олександр Грановський. Політик вважає цю сферу одним із пріоритетних напрямків у своїй роботі. Парламентар продовжує зустрічатись із батьками та педагогами навчальних закладів Першої столиці. Цього разу побував у Харківському технологічному ліцеї №9.

Конструктивний діалог та відповіді на хвилюючі питання. Саме так пройшла зустріч представників батьківського активу, педколективу Харківського технологічного ліцею №9 з народним депутатом України Олександром Грановським.  Парламентар зауважує, хоче особисто вивчити нагальні питання навчального закладу та реформування освіти загалом. Під час розмови батьки акцентували увагу політика на проблемі переселенців з Луганської та Донецької областей, які переїхали до Харкова. 
 
Олександр Грановський народний депутат України 
 
Город и область приняла самое большое количество людей, которые приняли решение переехать из Луганской и Донецких областей в силу объективных и понятных для вас причин. И эти люди естественным путем сталкиваются с массой проблем. Эти проблемы связаны с оказанием медицинской помощи, с регистрацией на местах, получением тех или иных документов. Поэтому этим людям нужно отдельно помогать, это очень важный вопрос - мы обязательно в него включимся.
 
Та є питання, які вже вирішені. Так завдяки зусиллям політика для цього і ще п'яти навчальних закладів Київського району було виділено субвенцію з держбюджету в розмірі понад 8 мільйонів гривень на покращення матеріально-технічної бази. Тож у ліцеї вже замінено 96 вікон, облаштований фасад будівлі та продовжується робота зі встановлення відкосів. Також у іменному фонді Олександра Грановського у партнерстві з владою міста продовжує діяти спеціальна програма "Шаг в будущее" для підтримки освітньої сфери. Окрім того під зустрічі обговорювали і планування дозвілля школярів. 
 
Олександр Грановський народний депутат України
 
И родительские коллективы и преподавателей интересует вопрос поощрения учеников, в части проведения экскурсий. Мы обсудили вопрос проведения экскурсий в Киеве. Это очень важно. Я, конечно же, с этим помогу. Мне очень приятно, что дети смогут, те кто хочет, действительно найдет на это время и желание, поедут и посмотрят город, конечно же я помогу.
 
Ганна Сівковська представник батьківського активу та педагог Харківського технологічного ліцею №9
 
Мне кажется, что подобные встречи с родителями очень важны  - они эффективны. Мне кажется, что разговор будет в дальнейшем продолжен. Александр Михайлович услышал нас, родительскую  общественность, услышал педагогов. Поэтому, я думаю, что мы будем встречаться дальше.
 
Олександр Грановський наголошує, основна мета його роботи з педагогами - об'єднати зусилля всіх структур для вирішення актуальних проблем освіти. Так за ініціативою народного депутата у Харкові відбудеться виїзне засідання профільного комітету освіти і науки Верховної Ради, де обговорюватимуть хвилюючі питання українських шкіл. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу