Харьковские школьники сразились в Бейблейд

6 декабря 2018, 15:14
 

Як дітей відвадити від гаджетів та зацікавити на спортивну гру? Відповідь підкажуть японські аніме. В Харкові серед школярів провели незвичайний турнір з Бейблейду.

Бейблейд - альтернатива сучасним комп'ютерним розвагам. Ця міжнародна гра була започаткована в Японії на тлі легендарних японських коміксів, головні герої яких змагалися на круглому полі за допомогою двох дзиг. Поступово з настільної, гра перейшла на спортивні майданчики і згодом перетворилася на міжнародні змагання. Спробувати свої сили у бейблейді вирішили у Харкові.
 
Оксана Бугакова директор Харківської гімназії №116
 
Это командная игра, игра которая учит дружить и развивает логику. Потому что в зависимости от возраста игрока, ребята не просто запускают волчок, а выстраивают тактику с какой силой с каким углом. То есть это развивает логическое мышление и математические навыки. А вообще это интересно, наши дети говорят, что это круто и мы это поддерживаем. 
 
Вже в першому турнірі учасників було більше 200. І з кожним разом їх все більше, кажуть організатори. А значить гра не тільки популярна, але і розширює свої кордони. Доречі, вона міжнародна. Різні турніри проводяться в Канаді, Нью-Йорку та Токіо.
 
Кирило Свердленко школяр
 
Это зеленый фафнер. Они типа выносливый и он крутится в левую сторону. За счет того что он крутится в левую сторону, когда тебя ударяет соперник он быстрее раскручивается. 
 
Дмитро Жунь школяр
 
Мы готовились на арене. Мы бились против разных людей чтобы понять какую стратегию использовать. Я буду использовать стратегию в левую сторону на выносливом типе. Тут в Бедблэйде ты можешь придумывать свои тактики. 
 
Мілана Поплавська школярка
 
И кто выиграл проходит дальше, а кто вообще выиграл на первом месте получает кубок и медаль. 
 
Перемога у турнірі залежить не тільки у вдалому запуску блейдів і й від правильно обраної стратегії, кмітливості та фортуни. Найкращі гравці та призери турніру зовсім скоро зможіть спробувати свої сили вже в чергових змаганнях.
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
Я впервые побывал на турнире по Бейблейду и могу вам сказать, что вы видите какая популярность среди деток. Они развиваются, стараются быть лучше, более ловкими, думать многогранно. Поэтому сегодня пусть победит сильнейший. А мы планируем городской турнир.
 
Новина про проведення міського турніру дуже порадувала спортсменів і вони вже готуються здійснювати свої подвиги і доводити свою майстерність на міському рівні. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу