"Польская помощь": Харьков и Польша обсудили итоги сотрудничества

6 декабря 2018, 15:57
 

Харків активно співпрацює не тільки з країнами ЄС, а і з окремими європейськими містами. Зокрема, Перша столиця активно товаришує з польським Любліном. Завдяки цій співпраці вдалось реалізувати чимало важливих проектів.

Підтримка децентралізації та євроінтеграції. Мета програми "Польська допомога". Закордоні спеціалісти націлені підтримувати Україну на шляху впровадження реформ. А саме -  ділитися своїм власним досвідом та напрацюванням у місцевому самоврядуванні. І така підтримка потрібна, зазначає заступник Міністра регіонального розвитку.
 
Тарас Токарський заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України
 
Польша пошла болезненный путь реформ и децентрализации еще до того, как она стала членом Европейского союза и этот опыт, который остался на местах, в местных администрациях, он очень ценен для нас тем, что позволяет не повторять те ошибки, которые мы бы сделали, не учитывая опыт других государств.
 
Проект "Польська допомога" спочатку реалізовувся лише на західній Україні, але згодом його розповсюдили і на схід держави. Адже, зазначають закордоні фахівці, програма стосується не лише децентралізації та євроінтеграції, а і націлена на вирішення інших проблем. Харків, інвестиційно привабливе місто, більш того в Першій столиці вже успішно реалізовано багато цікавих програм. Наприклад - Бюджету участі. Лише в цьому році Харківська міська рада виділила 50 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, що запропоновували мешканці Першої столиці. 
 
Кшиштоф Лонтка директор Управління неінвестиційних проектів адміністрації (м. Люблін)
 
Так, я відчуваю цей розвиток. Я під враженням чи Парку Горького, чи на моїх очах відкривали першу велосипедну доріжку біля Парку, бачу як міняється адміністрація міської ради. Центр надання адміністративних послуг, який відкривав сам Президент, якщо я не забув, Порошенко. Цей ЦНАП є прикладом також трошки нашої співпраці, тому що ваші фахівці приїжджали в Люблін подивитися на наш ЦНАП. І зробили гарний ЦНАП, що я можу тільки бажати нашим польським містам такого ЦНАПу, як ви маєте у Харкові. Я тут не кажу, що це все завдяки Любліну, я тільки кажу, що в рамках процесу обміну досвідом, ви все можете зробити найкраще і ви робите це реально.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу