В Харькове презентовали работу Постоянного представительства Ассоциации городов-обладателей Приза Европы

6 декабря 2018, 16:50
 

У Харкові презентували роботу Постійного Представництва Асоціації міст-володарів призу Європи в Україні. Все відбувалося в рамках міжнародної конференції за участі дипломатів з європейських міст.

Дипломати європейських міст-побратимів Харкова, володарі призу Європи, представники муніципалітетів зібрались у стінах харківської міської ради на презентації роботи Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні. Харків  - місто, що два строки очолює Асоціацію, а міський голова Геннадій Кернес другу каденцію є її Президентом. У Харківський міській раді підкреслюють, участь у роботі Асоціації дає Харкову можливість встановлення двосторонніх зв'язків з містами-учасниками, об'єднаними спільними інтересами.
 
Михайло Фатєєв заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна 
 
Перед постоянным представительством стоят серьезные, сложные и ответственные задачи. Уверен, что оно с ними справится достойно. Со своей стороны руководство ХГС будет всемирно содействовать деятельности постоянного представительства в рамках общей комплексной работы по развитию международных связей, совершенствованию форм и способов международного сотрудничества города Харькова. Желаю нам успехов. 
 
Харків до 2018-го року був єдиним українським містом, яке має повний комплект нагород Ради Європи. 
 
Ольга Чубрикова  директор Департаменту державного протоколу МЗС України 
 
Харків надзвичайно гідно представляє нашу державу на міжнародній арені. Це стосується і тієї роботи, що проводиться і Харківською міською радою з іноземними послами, з іноземним дtпкорпусом. Це і стосується надзвичайно широкої представленості почесних консульських установ у цьому місті. Це і стосується організації програм офіційних візитів високих посадових осіб іноземних держав до нашої країни і зокрема до міста Харкова. Тому, мені здається, цілком логічно, що така активна міжнародна діяльність міста Харкова не могла. Не могла залишитися не поміченою.     
 
Харкову, за ці роки, в рамках головуючого міста в Асоціації міст-володарів Призу Європи на міжнародній арені, вдалось підписати ряд серйозних угод. А ця міжнародна конференція що відбулась у Харкові, відзначають дипломати, - ідеальний майданчик для зміцнення партнерських відносин між європейськими та українськими містами. 
 
Олександра Чихладзе почесний консул Грузії в Харкові, голова Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні  
 
Это еще такой серьезный важный толчок для того, чтобы еще больше развивать наши отношения между городами Европы, чтобы было уже на более высоком уровне все эти взаимоотношения. 
 
У Постійному Представництві на найближчі роки мають намір активізувати роботу з іншими українськими містами в обміні досвідом.  Також планують зайнятися просуванням європейських цінностей і поширенням ідей європейської єдності. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу