Олег Ляшко: Вместо того, чтобы обеспечивать работой украинцев, власть отдает контракты международным конкурентам

19 ноября 2018, 14:22
 

Замість того, щоб забезпечувати роботою українців, влада віддає контракти на мільярди доларів міжнародним конкурентам, наголосив Олег Ляшко.

Лідер Радикальної партії обурився укладеною минулого тижня угодою з китайцями про постачання турбін на добудову Дністровської ГАЕС та вимагає її скасувати на користь харківського заводу «Турбоатом».
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії 
 
Україна входить в п’ятірку країн світу з виробництва власних турбін. Ці унікальні турбіни виготовляє харківське підприємство «Турбоатом». На цьому підприємстві працює 5 тисяч людей, а також десятки тисяч людей задіяні на суміжних підприємствах. І замість того, щоб забезпечити харківський «Турбоатом» і українців замовленням на півмільярда доларів, уряд віддає його нашим закордонним конкурентам. Натомість, Харківський «Турбоатом» - провідне вітчизняне підприємство, не отримало жодної копійки замовлень.
 
Такими рішеннями влада прирікає українців на бідність і трудову міграцію, зазначив лідер Радикальної партії.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії 
 
Хто має постачати турбіни на Дністровську ГАЕС, як не українське підприємство і заробляти на цьому контракті, як не українці? Натомість, уряд забезпечує роботою наших закордонних конкурентів, а українців прирікає на виїзд у Польщу на заробітки, бо своїм людям влада не може дати роботу в Україні. Ми вимагаємо від влади переглянути це рішення і дати замовлення харківському «Турбоатому» на півмільярда доларів на добудову турбін Дністровської ГАЕС.
 
Олег Ляшко стверджує, якщо забезпечити роботою вітчизняні підприємства, не треба буде ніяких міжнародних кредитів.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії 
 
Німці купують українські вертольоти «Мотор Січі», а влада на мільярд євро віддала минулого року замовлення французам на придбання вертольотів. Це так само, як із турбінами для Дністровської ГАЕС. Потім нам влада розказує, що треба брати кредити, щоб витягнути економіку. Як її витягнути, якщо ми півмільярда доларів замовлення віддаємо не харківському «Турбоатому», а китайським конкурентам, а мільярд євро замовлення віддаємо не запорізькій «Мотор Січі», а французам? Тому, коли влада розказує кожному українцю, що ми не проживемо без кредитів МВФ – вона бреше! Бо, якщо ми такі багаті, що віддаємо направо і наліво замовлення на мільярди доларів, то для чого нам міжнародні позики?  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу