IBI-Rating подтвердило кредитный рейтинг Харькова

16 ноября 2018, 16:10
 

Наявність стійких джерел надходжень до бюджету дозволяє гарантувати фінансування усіх зобов'язань Харкова. Національне рейтингове агентство вчергове підтвердило кредитний рейтинг Першої столиці та рейтинг інвестиційної привабливості.

Національне рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Харкова на рівні uaA+ з прогнозом "стабільний" та рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА. Відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті агентства. Ключові показники економіки міста, за даними IBI-Rating такі. За січень-червень 2018 року бюджет міста виконано з профіцитом у сумі 341,4 млн грн. Власні доходи бюджету міста за 6 місяців року проти відповідного періоду минулого року збільшились на 19,7% – до 4,5 млрд грн. За І півріччя у місті введено в експлуатацію майже 170 тисяч квадратних метрів житла, що у перерахунку на 1 жителя в 1,5 рази перевищує відповідний показник по країні. Так обсяг виконаних будівельних робіт зріс на 41,2%. Зріс і обсяг освоєних капітальних інвестицій на 31,6% до 5,2 млрд грн. Крокує вверх обсяг реалізації промислової продукції на 19,2 % – до 41,0 млрд грн. А роздрібний товарообіг підвищився на 0,5% до 19,8 млрд грн, та у перерахунку на 1-го мешканця є у майже два рази вищим, ніж у середньому по Україні. 
 
Ключові показники економіки міста Харків:
 
1. Бюджет міста виконано з профіцитом у сумі 341,4 млн грн.
2. Власні доходи бюджету міста збільшились на 19,7% - до 4,5 млрд грн. 
3. Введено в експлуатацію 167,6 тис. м2 житла.
    Обсяг виконаних будівельних робіт зріс на 41,2%. 
4. Обсяг освоєних капітальних інвестицій зріс на 31,6% - до 5,2 млрд грн.
5. Обсяг реалізації промислової продукції зріс на 19,2 % - до 41,0 млрд грн.
6. Роздрібний товарообіг зріс на 0,5% - до 19,8 млрд грн
 
Дмитро Задесенець директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating
 
Позитивно на розвиток інвестиційного потенціалу Харкова впливає високий рівень диверсифікації економіки міста, а також можливість її подальшого зростання за рахунок внутрішнього попиту, вдалого розташування, наявності необхідних ресурсів у т .ч. трудових. 
 
Підтвердження рейтингів, додали в агентстві, обумовлене значенням Харкова як одного з найбільших міст України, ділового, культурного та освітнього центру, збереженням позитивної динаміки ключових показників соціально-економічного розвитку і бюджету. Більшість з яких дорівнює або перевищує середні значення по країні в розрахунку на одного жителя. Розвитком обслуговуючої, комунальної, соціальної та освітньої інфраструктур.
 
Михайло Фатєєв заступник міського голови - Директор Департаменту економіки та комунального майна
 
Підтвердження кредитного рейтингу Харкова на інвестиційному рівні свідчить про високу оцінку основних показників бюджету. Наявність стійких джерел надходжень до бюджету дозволяє гарантувати фінансування всіх зобов'язань міста. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу