Пикет "с привкусом" политики состоялся в Харькове под горсоветом

16 ноября 2018, 17:50
 

Відсутність тепла у деяких будинках харків'ян дала привід попіаритися так званим активістам. Під стіни мерії Харкова вони кликали на пікет.

За 5 хвилин десята. Під стінами мерії - купа журналістів, представники антикорупційного блоку, деякі депутати міськради та облради, які називають себе опозиціонерами. З хвилини на хвилину має розпочатись страйк харків'ян начебто через проблеми з опалювальним сезоном. Саме Дмитро Булах - депутат облради напередодні у публікації на своїй офіційній сторінці у Фейсбук закликав всіх прийти і висловити своє невдоволення.
 
Завтра в 10:00 мы приглашаем всех, у кого до сих пор нет отопления и горячей воды, прийти к горсовету вместе с нами и спросить - когда городская власть признает провал старта отопительного сезона и свою за это ответственность?
 
Та незважаючи на масовий заклик, запланований мітинг щодо зриву опалювального сезону не відбувся. Люди не поділили думки підбурювачів і не прийшли. Тому із запитаннями до міської ради лише ті ж - добре відомі на всіх мітингах, що відбуваються у Харкові - активісти та так звані опозиціонери. Вони вважають, що опалювальний сезон у Харкові провалився. Хоча і самі, і поліцейські, які слідкують за правопорядком зранку під мерією - з гарячими батареями. 
 
- У вас опалення є?! 
- У нас опалення 
- У вас вдома є опалення!?  
- Дивіться у мене вдома опалення з'явилося із запізненням.
- Коли саме?
- Ну із запізненням! 
- Дату!
- Я дату не запам'ятовую. Воно із запізненням з'явилося. 
- У вас є опалення вдома?! Коли увімкнули?
- 15 числа. 
- Все по строкам, все нормально. 
 
Так, аби остаточно розставити всі крапки над "І" в ситуації з опаленням, з самого ранку готовий пояснити все віце-мер з профільних питань Андрій Руденко. Наголошує, ніякої катастрофи у місті з опалювальним сезоном немає.  Проблема з теплопостачанням є за кількома десятками об'єктів. Це, підкреслює віце-мер, або побудинково, або попід'їздно. І все через пориви на тепломережах і через завоздушення батарей, що виникають щороку під час пуску тепла. Та ними всіма вже займаються аварійні бригади комунальників. І це при тому, що є великий дефіцит робочих рук на ХТМ,     
 
Андрій Руденко заступник Харківського міського голови з питань комунального господарства 
 
В работе где-то 30 домов, те, которые будут включены сегодня. Они сегодня выведены и сегодня будут включены. Это дефекты, которые были в работе. Это нормальный, обычный процесс, обычной работы. Если раньше это никого не удивляло, то сейчас на это начали обращать внимание. Все те дефекты, которые происходят они ликвидируются, фиксируются и в дальнейшем будут заложены в планово-предупредительные ремонты с весны. На сегодня по горячей воде 150-200 домов. Да, есть проблема, мы их приводим в порядок. Сети действительно изношены. И это вопрос не вчерашнего дня, а вопрос с 1990 года. И это вопрос не города Харькова, а вопрос всей Украины. 
 
Та учасникам пікету, що так і не відбувся, цього замало. Вирішують йти до віце-мера Андрія Руденка на зустріч вже до кабінету. Заступник міського голови всіх приймає за одним столом, аби так би мовити вислухати і ще раз пояснити. З антикорупційного блоку під запис диктують адреси будинків, де є проблеми із теплом. 
 
- Кто будет  отвечать за срыв, коллапс, в котором сейчас находится Харьков? Геннадий Адольфович Кернес!? Виновное лицо конкретно?!
- 5 секунд... Во-первых, в каком коллапсе город ? Нас здесь четверо, остальные... В городе сегодня живет с приезжими - 1 800 000.  8 тыс. домов.  Десять домов, по котором есть вопросы, которые вы сейчас назвали. Вы считаете, это коллапс?! 
 
У мерії вкотре наголосили, пориви під час пуску завжди були при кожному опалювальному сезоні. Мережі, визнають у міськраді, справді зношені. Та цьогоріч в рамках кампанії підготовки Харкова до зими замінили 44 кілометра труб. Це втричі більше, ніж минулоріч. І кампанія з модернізації, зазначили у мерії, буде продовжена. Тому Андрій Руденко попросив представників громадських організацій не переводити тему з опалювальним сезоном у Харкові в політичну площину і не займатись самопіаром. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу