На КП "ХТС" прошли общественные слушания

12 ноября 2018, 18:22
 

У Харкові можуть підвищитися тарифи на опалення і гаряче водопостачання. Принаймні комунальники пропонують таке зростання. Наводять і нові цифри і їх обгрунтування. І озвучили вони їх сьогодні під час відкритого обговорення.

На КП "Харківські теплові мережі" відбулись відкриті громадські слухання, на яких комунальники запропонували підвищити тарифи на опалення та гарячу воду. Такі зростання, пояснюють, вимушені. Адже з 1 лиспопада в Україні значно подорожчав газ.
 
Марина Магомедова заступник генерального директора з економіки КП "ХТМ" 
 
То есть влияние изменения газа, увеличение покупной тепловой энергии, изменение себестоимости ТЭЦ-3 - ну это как основных. Привело к увеличению на 18,1%. И тариф для населения за услугу централизованного отопления 1307,39 и становится 1541,37.
 
Отже такі тарифи пропонують для будинків з приладами обліку. А от для домівок, які не мають лічильники, пропонують підвищити тарифи з 33 гривень 44 копійок до 39 гривень 42 копійок. за 1 квадратний метр. Що ж до тарифів на гарячу воду, то в "Тепломережах" пропонують підвищити її вартість на 16,5 відсотків. 
 
Марина Магомедова заступник генерального директора з економіки КП "ХТМ"
 
Стоимость горячей воды с полотенцесушителями с  80, 71 гривны возрастает и становится 94,03. И без полотенцесушителя с 74, 85 гривен становится 87,13.
 
Присутні харків"яни на громадських слуханнях підтримали пропозицію комунальників. І тепер ці тарифи направлять до Національної комісії на затвердження. Комунальники припускають, якщо в столиці їх узгодять, то зростання відбудеться приблизно на початку січня. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу