Как экономить тепло. В Харькове организовали специальные курсы по обучению

12 ноября 2018, 18:14
 

Аби заощаджувати тепло і тим самим сплачувати за послугу менше, харків'яни вдалися до утепплення своїх будинків. Сприяє цьому і міська програма з "Енергоефективності і підвищення енергозбереження в житлових будинках міста". Аби допомогти розібратися в її нюансах, для ініціативних мешканців організували спеціальні курси.

Це перші слухачі курсів з енергозбереження. Надія Ягубкіна і Лілія Желіховська прийшли навчатися азам навіть у двох. Кажуть, давно займаються застосування енергоефективних технологій і у своїй шістнадцятиповерхівці за згодою мешканців вже багато чого зробили, але бажають удосконалення. 
 
Надія Ягубкіна мешканка будинку №24 по пров.Титаренківському
 
Это очень актуально на сегодняшний день. все хотят, чтобы их дома были комфортные и тёплые и платили меньше за отопление, вот это тот мотив, по которому мы пришли. 
 
Лілія Желіховська мешканка будинку №24 по пров.Титаренківському
 
Доставить тёплые двери на всех холодных этажах. А затем уже с Департаментом жилищного хозяйства мы бы выполнили оставшийся проект - утеплили наружные контуры - это наша реальная мечта, с которой мы начинали.  
 
І от на допомогу таким ініціативним мешканцям у Харкові і впровадили курси з реалізації проектів з енергозбереження в багатоквартирних будинках, які проводяться  в рамках спеціальної міської програми за умов співфінансування. 
 
Вікторія Богатир начальник відділу з питань енергоефективності житлового фонду Департаменту житлового господарства 
 
Основным источником финансирования является городской бюджет и средства жителей многоквартирных домов в пропорции 30 на 70. Т.е. 30% общей стоимости того проекта, который нужно будет реализовывать на доме платят жители и 70% - это средства городского бюджета.  
 
Досвідчені спеціалісти протягом 4 днів допоможуть з"ясувати всі теоритичні і практичні питання стосовно встановлення індивідуальних теплопунктів, енергозберігаючих вікон і дверей, утеплпення покрівлі та фасадів, що вцілому дозволить заощаджувати енергоносії та стабілізувати роботу системи опалення. 
 
Юрій Петришин мешканець будинку №82 по пр.Науки 
 
Від цих курсів ми хочемо взяти подальший розвиток, поставити теплопункт і приймати участь у програмі, яка діє - 30 на 70, поки вона є, для того, щоби зробити більшу економію.  
 
Організатори, фахівці Департаменту житлового господарства Харківської міської ради, переконані це навчання дозволить мешканцям здобути досвід і головне потім успішно реалізувати свої ідеї. По закінченню курсів їх учасники отримають відповідний сертифікат. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу