По данным Минздрава, в Украине нет угрозы вируса гриппа

9 ноября 2018, 12:27
 

Циркуляція вірусу грипу в Україні поки що не спостерігається. Це підтвердили після проведення лабораторних досліджень, підкресливши, що українці здебільшого скаржаться на симптоми гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За даними центру громадського здоров'я МОЗ України, наразі немає загрози вірусу гриппу. Це підтверджує і щоденний моніторінг харківських лікарів щодо захворюваності на ГРЗ та грип. Кажуть, у порівнянні з минулими роками ситуація не критична, перевантаженості у лікарнях немає, підвищення епідемічного порогу не спостерігається. 
 
Олена Шевцова лікар-інфекціоніст міської поліклініки №10 
 
На данный момент повышения заболеваемости ОРЗ и гриппом у нас, в частности по Харьковской области, нет. На теперешний момент, вот начиная с предэпидемиологического сезона, который начинается с 40 недели, заболевания гриппом у нас не регистрировалось. То есть ОРЗ-заболеваемость есть, но она не превышает аналогичную сезонную заболеваемость прошлого года.
 
Також, наголошують лікарі, грип протікає набагато тяжче, ніж інші захворювання, які можливі восени. Тому нагадують завчасно звертати увагу на прояви будь-яких симптомів і у разі їх виявлення, не затягувати з лікуванням.  
 
Олена Шевцова лікар-інфекціоніст міської поліклініки №10 
 
Все взрослые, особенно мамочки маленьких деток, пожилые люди должны обращать внимание на такие симптомы гриппа: высокое повышение температуры, ломота в теле, плохое самочувствие, большая слабость, но при этом нет никаких катаральных явлений, то есть нет кашля, нет насморка, в такой период  должны заподозрить грипп. И конечно же, обратиться к врачу.
 
Також велику увагу треба приділяти профілактичним заходам, не пускати все на самотік.  У разі виявлення будь-яких симптомів одразу ж приймати міри, аби убезпечити себе та оточуючих. 
 
Олена Шевцова лікар-інфекціоніст міської поліклініки №10 
 
Насморк - значит капельки в нос, если кашель - то отхаркивающие, горло болит - полоскание, теплое питье и тепло. То есть, дома - тепло, влажный воздух, проветривать. То есть, вот такие мероприятия, если это не проходит в течении 2-3-х дней все равно обращаться к врачу, потому что это может быть и бронхит, и пневмония, и ангина маскироваться под симптомы ОРЗ.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу