Предприниматели "Барабашово" вышли на мирный митинг протеста к администрации торгового центра

9 ноября 2018, 12:38
 

Важка економічна ситуація та зависока орендна плата. Все це змусило підприємців "Барабашова" вийти на мирний мітинг протесту до адміністрації торгівельного центру. Чи домовились сторони - у матеріалі наших кореспондентів.

Конфлікт на найбільшому ринку України загострюється. Підприємці "Барабашово" вийшли до адміністрації ринку, щоб висловити власну позицію: вартість оренди торгівельних місць, на їхню думку, знищує підприємництво у Харкові. Щоб цього не сталося вимагають від власників Барабашова припинити необгрунтовано змінувати розміри оплати.
 
Ганна підприємець
 
Это просьба, собственно требование, о снижении арендной платы, которая становится непосильной, ежемесячно индексируется и в принципе мы уже не в состоянии ее платить. Второе  - отказ от некой суммы почему то озвученной в валюте за продление договоров. Ежегодно договора должны продлеваться без специфических надбавок.
 
Також підприємці невдоволенні, що в угодах з"являють пункти виплати орендної плати наперед, до 2021 року. Адміністрація відповідей не дає. За місяць це вже трєтя спроба підприємців найти спільну мову з власниками Барабашова. Ситуація не змінується. Тому ініціативна група вирішила йти до міськради і просити допомоги у мера Харкова Геннадія Кернеса.
 
Валерій підприємець
 
Ми звернулися з заявою про те, що нам необхідно провести круглий стіл по цим сьогоднішнім озвученим питанням. А саме те, що в 2018 році закінчуються абсолютно всі договори з підприємцями, які здійснюють законну підприємницьку діяльність на ТЦ "Барабашово" і нам сьогодні не відомо з ким надалі нам продовжувати договірні відносини. З цим питанням ми звернулися до міського голови, щоб ми сіли і вирішили, як надалі підприємці будуть працювати на своїй земельній ділянці.
 
Підприємці сподіваються, що міська влада зможе захистити їхні права. Тому до зустрічі з міським головою, що має відбутися наприкінці місяця, обіцяють підготувати всі необхідні документи, які підтверджують, що керівництво ринку веде протизаконну діяльнсть. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу