В многоэтажках Новобаварского района устанавливают современные регуляторы тепла

8 ноября 2018, 15:26
 

У Новобаварському районі у філії теплових мереж запевняють, що гарячі батареї наразі у всіх багатоповерхівках. Тим більше там встановлюють сучасну апаратуру, що дозволяє в залежності від погодніх умов автоматично регулювати температуру в трубах.

Повне регулювання системи опалення в автоматичному режимі. Таке сучасне обладнання з'явилося в багатоповерхівці по вулиці Власенко, 24. Раніше в підвалі був встановлений лічильник тепла, але користі від нього майже не було ніякої, діляться люди. Подумавши, вони пішли на особистий прийом до першого віце-мера Ігора Терехова. Люди пояснили проблему. Питання вирішилося.
 
Любов мешканка Новобаварського району
 
Обычный счётчик нам экономии не давал. Он нас выслушал и нам очень помог. И у нас теперь стоит новое оборудование - очень современное!  
 
Бесік Рапава начальник Новобаварської філії КП "ХТМ"
 
Были установлены погодные регуляторы регулирования тепла и 2 циркуляционных насоса плюс клапана регулировки. Всё введено в эксплуатацию и сейчас полностью в дом автоматизировано подаётся тепло. С теплосчётчиком, пультом управления и люди сюда уже не ходят для того чтобы крутить задвижками. полностью всё идёт автоматизировано. 
 
Також у районі, додає керівник філії, в межопалювальний період співробітниками "ХТМ" було встановлено, ще 15  вузлів обліку теплової енергії. Виконано капітальний ремонт системи гарячого водопостачання житлових будинків по вул. Паращука, 13 і провулку Титаренківському, 1. Здійснено великий обсяг робіт по заміні арматури і внутрішніх трубопроводів на джерелах теплопостачання в житлових будинках і замінена теплоізоляція трубопроводів опалення в підвальних приміщеннях і технічних поверхах всього житлового фонду району.
 
Бесік Рапава начальник Новобаварської філії КП "ХТМ"
 
В Новобаварском районе в этом году поменяли 1,1 км труб ППУ, это в этом микрорайоне. Были заменены 6 котлов. Были заменены трубы горячего водоснабжения на изопрофлекс. У нас на районе находится 82 котельные из них 35 котелен встроенные, которые тоже были подключены и всё работает в нормальном режиме. 
 
В будинках тепло, підтверджують мешканці району. І це не єдине позитивне перетворення, за що хочеться висловити подяку.
 
Любов мешканка Новобаварського району
 
Мы благодарны руководству нашего города Кернесу за то, что у нас хорошие дороги - спасибо ему! За то, что маршрутки ездят сюда к нам на круг, то пенсионеры ездят бесплатно, тоже большое спасибо! У нас вообще район преобразился. Стало чисто, мусор вывозится и убирается всё. Дай Бог ему здоровья и долгих лет жизни! 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу