В Краснограде на завершающей стадии внешние работы на здании будущего ФОКа

8 ноября 2018, 12:56
 

У Харківській області триває ініційований главою ХОДА Юлією Світличною процес будівництва спортивної інфраструктури. Фізкультурно-оздоровчий комплекс, який будують у Краснограді, стане вже 6-м подібним комплексом і найбільшим з усіх побудованих.

Будівля - 63 метри в довжину та шириною 24 метри. Саме таким масштабним буде майбутній фізкультурно-оздоровчий комплекс у Краснограді. Тут повним ходом тривають будівельні роботи. Внутрішні зроблені майже на половину. Зараз ведеться оздоблення приміщення, протягом тижня планують ввімкнути опалення, після робочі встановлять сантехніку, покладуть плитку і змонтують спортивну арену - футбольне поле. А зовніні все виконано вже на 90%, залишилося ще впорядкування території. Все йде по плану, зазначили обласні владники, будівництво ведеться згідно графіку. А між тим мешканці Красноградського району з нетерпінням чекають на відкриття нового спортивного комплексу, де, переконані, зможуть не тільки тренуватися, а й проводити заходи як місцевого так і міжнародного рівня.
 
Євген Третяков голова Красноградської РДА
 
Мы надеемся, что этот ФОК даст в первую очередь нашим молодым спортсменам самореализоваться, показать себя. и конечно в первую очередь это ещё и социальная программа, т.е. люди, которые не могли в настоящий момент проводить тренировочный процеcс, здесь будут созданы все условия для того, чтобы всё наше население независимо от возможностей здесь пребывало. Я думаю красноградцы оценят и не красноградцы тоже. 
 
А будівництво цього об'єкту стало можливим завдяки підтримці керівника області, яка домоглася виділення необхідних коштів з Державного фонду регіонального розвитку. І як запевнила губернатор робота з возведення таких комплексів будуть продовжена і надалі. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Фізкультурно-оздоровчих комплекси відкрили вже три і цього року відкриємо ще два будуємо і запустимо їх у роботу. Такі фізкультурно-оздоровчі комплекси будемо будувати по всіх районах області саме там де дітям потрібна інфраструктура для того, щоби займатися спортом, бути здоровими і бути успішними.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу