Для вывоза мусора в Харькове выехали новые спецмашины

7 ноября 2018, 12:46
 

Все що зібрали двірники завантажить для подальшої утилізації ця невелика спецмашина. Двір по вулиці Руслана Плоходько, 4. Московський район. Ось цю досить велику купу опалого листя комунальники зібрали за останні два дні. Сьогодні приїхала спецтехніка, щоб все відвезти на полігон. Відбувається все досить швидко. Бункеровоз вивантажує восьмікубовий контейнер, а далі справа за навантажувачем.
 
Таких навантажувачів в парку профільного КП три одиниці. На підприємстві зазначають, спецмашини дозволяють врази швидше завантажити будь-яке сміття, ніж це б вручну робили двірники. І це не єдина перевага таких машин, що вже останні 2 роки стоять на варті чистоти міста.
 
Артем Семикопенко начальник служби логістики та диспетчеризації КП "КВПВ"
 
Это как в экономии топлива. В качестве и эффективности загрузки листы и крупногабаритных отходов, манёвренность их при погрузке. Не нарушают внутриквартальные дороги, благоустройство дворов. До конца этого года планируется ещё ввести в эксплуатацию ещё такой 1 телескопический погрузчик. 
 
Це відбудеться в рамках міської програми з оновлення автопарку КП, додає Артем Семикопенко. Насьогодні 75 % автопарку вже оновлено. Найближчим часом стане більше і на 1 000 сучасних контейнерів по місту. Вони вже встановлені по вулиці Грицевця, 20. Це в Індустріальному районі. 
 
Артем Семикопенко начальник служби логістики та диспетчеризації КП "КВПВ"
 
Продолжается общегородская программа по замене контейнерного парка. Это контейнера старого образца объёмами 0,9 и 0,75 они заменяются на евроконтейнера объёмами 1,1. Они с крышками и на колёсах. Продолжаем обновлять автомобильный парк. С сегодняшнего дня выехали в город Харьков на обслуживание евроконтейнеров новые малогабаритные автомобили фирмы "Ивэко" Евро-5, у которых нет СО выброса. Куда не проедет большой автомобиль марки "Форд" или "Фотон", эта машина проедет. Она манёвренная, заберёт все контейнера. Это улучшит качество вывоза крупногабаритных отходов, эффективность вывоза. 
 
До кінця року кількість таких спецмашин, додають в КП, побільшає на 2 одиниці. Вони вивозитимуть сміття з дворів розташованих у центральній частині Харкова.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу