В Кегичевском районом Доме Культуры реконструируют зрительский зал

7 ноября 2018, 15:02
 

У Кегичівському районному будинку культури вже розпочали ремонтувати залу для гладачів. Основна реконструкція розпочалась ще у 2017 році, і за цей час будівля отримала зовсім новий вигляд.

Капітальних робіт в Кегичівському районному будинку культури не проводили жодного разу з моменту будівництва - 50 -х років минулого сторіччя. Тому будівля потребувала повної реконструкції. Роботи тут почали в 2017 році. За цей час було проведено майже всі зовнішні роботи. Але для продовження внутрішніх робіт, розповідають у Кегічівці, необхідні були додаткові кошти. Те, що заклад отримає їх уже в цьому році пообіцяла кілька місяців тому губернатор Юлія Світлична під час робочої поїздки до Кегичівського району.  
 
Роман Гончаров голова Кегичівської районної адміністрації 
 
Довготривалий час він був у плачевному стані і на сьогоднішній день з'явилась така можливість, на протязі двох років нам вдається залучити кошти на його капітальний ремонт. Сюди зайшли кошти державного бюджету, сюди зайшли кошти обласного бюджету. Останнім часом, під час візиту губернатора Юлії Олександрівни Світличної, було проінспектовано нею цей заклад культури. І остання сесія обласної ради, яка відбулася, дала змогу нам залучити сюди додаткові кошти.
 
Так вже повністю замінили систему опалення та електрику, покрівлю, всі вікна та двері. Місцеві розповідають, реконструкція довгоочікувана, адже у будинку культури проходили майже всі соціальні заходи та свята.   
 
Ірина Карунська директор Кегичівського районного будинку культури
 
Дякуючи голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівні Світличній, за її підтримки були виділенні кошти з обласного бюджету, дякуючи нашому голові Кегичівської районної державної адміністрації виділені кошти з районного бюджету. Розпочався ремонт у нашій будівлі. Багато вже роботи зроблено. 
 
Повністю відремонтовані хорова та музична кімната, методичний кабінет. Наразі на останьому етапі роботи в залі для глядачів, в якому залишилося провести обробку та замінити підлогу на сцені. Повністю завершити основний об'єм робіт у місцевому будинку культури планують до кінця року. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу