Буллингу - нет. В Харьковских школах детям рассказывают как избежать насилия

7 ноября 2018, 12:51
 

Шкільний булінг, що означає переслідування з образами та цькуванням, - явище, що останнім часом стало системним. Все частіше розголосу набувають ситуації, коли школярі потерпають від жорстокого ставлення фізичного або психічного з боку інших учнів. До вивчення такої поведінки дітей і головне профілактики булінгу повинні долучатись вчителі, соціальні педагоги та психологи. А у Харкові після інциденту, що стався в одній із шкіл міста, коли незаслужено образили шестикласницю, розпочалася акція, в рамках якої відомі люди діляться своїм досвідом протистояння насильству.

Про шкільний булінг, зізнаються учні 132-ї харківської школи, чули і знають. Більше того, кажуть, у своєму житті час від часу стикалися з подібними ситуаціями цькування однокласників. Дев'ятикласниця Дар'я таке відчула на собі рік тому, коли вперше прийшла до цього навчального закладу. 
 
Дар'я Двоскіна учениця 9 класу школи №132
 
Я пришла недавно в эту школу и были небольшие проблемы с одноклассниками, меня не сразу приняли и мне было достаточно тяжело, но сейчас уже всё хорошо. 
 
Дівчинка змогла знайти порозуміння зі своїми кривдниками і тепер у них дружні стосунки. Натомість так не завжди буває. І як поводитися у такій ситуації та як вийти з  ганебного конфлікту харківським школярам вирішили розказати люди, які колись через це пройшли з гідністю і змогли досягти успіхів у житті. От і Іван Криленко - лідер руху стріт-воркауту сьогодні тут разом зі своєю командою. 
 
Іван Криленко лідер руху стріт-воркауту в м.Харкові
 
Я закончил музыкальную школу, у меня был класс духового инструмента.  Дразнили в школе мальчик с дудочкой, поэтому неприятный маленький осадок был на то время. Мы хотим вот донести, что не должны кто-то за чей-то счёт самоутверждаться, за счёт другого. Мы учим, работаем с детьми и они должны быть прежде всего командой, они должны дружить как в стенах залах, так и вне стен зала. Не имеет значения кто-то сильный на тренировках, кто-то слабее, они всегда должны друг друга поддерживать. 
 
І саме спорт, кажуть воркаутери, допоміг їм свого часу виробити у собі командний дух. Тому і закликають школярів товаришувати і обов"язково займатися спортом. До того ж що в них буде тепер така можливість, адже у їхній школі буде побудовано нову спортзалу. 
 
Костянтин Курашов начальник управління з питань фізичної культури і спорту міськради 
 
Сейчас можно заверить, что в следующем году мы уже приступим к реализации  по нашему большому спортивному залу, уникальному наверное по Харькову и по всей Украине, как всё, что мы делаем в Харькове. У вас будет очень большой спортивный зал с большими зонами локации, с большим универсальным залом, с тренерской большой. Мы со своей стороны максимально будем делать, чтобы вы были уверены в себе, чтобы вы были максимально открыты друг другу, чтобы спорт вам помогал в решение многих проблем. 
 
Загалом зустріч була результативною у форматі питання-відповіль. Школярі багато чого для себе з"ясували. Тож такі зустрічі будуть продовжені і проходитимуть вони протягом майже всього місяця і в інших школах Харкова і з іншими спікерами.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу