Более 260 единиц спецтехники в Харькове готовы к уборке города в зимний период

7 ноября 2018, 14:25
 

В Харкові фіксують перші морози. Наразі у місті готова і снігоприбиральна техніка. Чи вистачить техніки , як розчищатимуть і чим посипатимуть магістралі Харкова взимку?

Їх вже переобладнали, замінили кузов із літнього на зимовий та перевзули. Іншими словами, снігоприбиральна техніка "Шляхрембуду" вже готова до роботи в зимовий сезон. Перші бригади, кажуть керівники підприємства,  виїдуть  як тільки на харківських шляхах утвориться льодова кірка.  
 
Віталій Бура начальник КСП "Шляхрембуд" 
 
На коммунальном предприятии "Шляхрембуд" в наличии 274 единицы. Из них 262 уже готовы, полностью переоборудованы отвалами, щетками под зимнюю уборку. Это в основном солеразбрасыватели : это Глобусы - 32 единицы к ним же чуть меньше - бушеры, приобретенные в прошлом- в позапрошлом. За последние только два года было закуплено 44 единицы новых, это порядка 15 %. Всю технику за счет городского бюджета закупаем. Вот пришли недавно - месяц назад четыре новых глобуса, со щетками, отвалами, со сменным летним и зимним оборудованием. 
 
Наразі на підприємтсві чекають на поставку ще 15-тьох відвалів для новеньких 20-ти тонних фордів. У разі погіршення погодних умов сформувати бригади для розчистки всіх 9-ти районів Харкова, наголошують тут, готові трохи більше ніж за півгодини. Великогабаритна техніка працюватиме на магістралях, компактна - на склідній місцевості. 
 
Андрій Водяницький водій КСП "Шляхрембуд" 
 
Мы работаем там, где крупногабаритная техника не заходит. Те же тротуары, пешеходные переходы. Было и 10 часов за рулем и 12 часов за рулем. Все же зависит от матушки природы, не от нас. А мы стараемся сделать так, чтобы город был чистым и безопасным. 
 
Під час сильних снігопадів, кажуть комунальники, нестимуть службу  цілодобово. Бригади вуличних робочих розчищатимуть місто в три зміни. Це близько 400 осіб, -  без водіїв та механізаторів. Особлива увага буде магістралям та місцям біля соціальної сфери міста: медичних закладів, шкіл та дитячих садочків. 
 
Віталій Бура начальник КСП "Шляхрембуд" 
 
Техники в среднем в дневную смену порядка 135 мы в авральный снегопад выводим. И так же, 115-110 ночью. Мы заготовили уже 100% песчано-солевой смеси, 27 тыс. кубов и порядка 35-40 % - 7 тыс. тонн соли, которая постоянно привозится, вагоны заказываются и мы довозим.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу