Олег Ляшко встретился с харьковской школьницей, которую унизили из-за куска торта

6 ноября 2018, 13:37
 

Історія харківської школярки, яку на святкуванні закінчення чверті не пригостили тортом, через те, що її батьки не здавали гроші у фонд класу та школи, зокрема і на солодощі - обурила чи не всю Україну. Бо дівчинці не просто відмовили, її ще й принизили перед однокласниками. Так вона і опинилася у центрі конфлікту і навіть занедужала. Народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко не зміг залишитися осторонь цієї ситуації і підтримав Діану, навіть запросив її до Києва.

Ця зустріч для лідера Радикальної партії Олега Ляшка з харківською школяркою - довгоочікувана. І повинна була відбутися, каже Олег Ляшко, одразу як сталася ця прикра історія приниження дівчинки у школі, коли їй не просто не дали шматок торту, а ще й заставили дивитися як його їдять однокласники. Але через напружений графік роботи народного депутата України ця зустріч стала можливою тільки сьогодні. Олег Ляшко особисто запросив дівчинку разом з мамою до Києва. І ось так у теплій дружній обстановці вони і спілкувалися. Порозуміння знайшли одразу. Адже Олег Ляшко поділився спогадами про своє дитинство, яке було далеко не простим. Він розказав як виховувався в інтернаті, як навчився всього добиватися самотужки і наскільки вміє тепер цінувати доброту та людяність.  
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії 
 
Коли мені в інтернаті бабушка присилала конфети для мене це було найбільше свято. Я їв ті конфети місяць. Вони лежали, я правда ділився зі своїми однокласниками. У нас була велика така спальня десь 15 хлопців і ми вночі їли ті конфети. Саме головне, що я не їв їх під одіялом. Тому я тебе дуже розумію бо сам такий як ти. Тому сонце моє все в тебе буде добре, ставай сильнішою, не ображайся, ніколи ні на кого не тримай зла і я тобі бажаю, щоби у тебе в житті все було. Я почав нашу зустріч зі своєї життєвої історії, щоби ти бачила, що я такий як ти, я теж у житті всього сам добивався, в мне нічого не було, але коли віриш у свої справи, мету ставишь, коли начаєшься, досягаєшь, ти всього досягнешь. 
 
Розказав Олег Ляшко лідер Радикальної партії також про те що ініціює і буде добиватися, щоби у бюджеті України були передбачені кошти на харчування дітей у школах, бо переконаний це має стати прерогативою держави.    
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії 
 
Щоби коли ви дитину у школу віддаєте, щоби ви не думали де взяти гроші, щоби вона поїла, а щоби за рахунок державного бюджету триразове харчування, бо сьогодні дітей з дому віддають, щоби їх погодували, тому що у людей, у батьків немає можливості годувати дітей. 
 
А для Діани сьогодні Олег Ляшко підготував подарунки - солодощі, колекційну монету на честь Святого Миколая, аби допомагав у всьому, а її матусі годинник. А ще лідер Радикальної партії запросив Діану до свого робочого місця і вона навіть приміряла крісло головного радикала країни. І як зізналась згодом була просто вражена цією зустріччю і перш за все відкритістю Олега Ляшка.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу