Если в платёжке за ноябрь отсутствует субсидия рекомендовано платить обязательный платёж за сентябрь

6 ноября 2018, 15:13
 

За відсутності призначеної субсидії у платіжці за листопад, рекомендовано сплачувати суму обов'язкового платежу за вересень, про це повідомили у Мінсоцполітики. Пояснюють не встигають обробити всі заяви, бо виникають затримки через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті.

В Міністерстві соціальної політики попередили споживачів, що не у всіх платіжках за комунальні послуги цього місяця можуть бути відображені нараховані субсидії. Зазначають, управлінням соцзахисту щотижня доводиться опрацьовувати майже 100 тисяч заяв, а це і перевірка даних про реєстрацію осіб, і уточнення площі житла та розміру квартплати. І від того процес оформлення субсидій гальмується. Натомість, у Мінсоцполітики запевняють, якщо документи таки були прийняті, то субсидія автоматично призначена з моменту звернення і відповідно буде виконано перерахунок. 
 
Якщо в листопаді платіжка за газ чи тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави буде нарахована і її розмір можна буде побачити у реєстрі субсидіантів - на сайті subsidii.ioc.gov.ua. На випадок відсутності у платіжці розміру допомоги, субсидіантам рекомендовано сплачувати свій обов’язковий платіж, той який їм було розраховано до сплати за воду, світло та газ у вересні цього року. 
 
А ще наголошують урядовці, субсидіанти зростання тарифів не відчують, бо частка їхньої оплати залишається незмінною, в тому числі і на газ, вартість якого з 1-го листопада вже підвищилась на 23,5%. Пояснюють, якщо і тариф зростає, а дохід людини не змінюються, то сума коштів, що витрачаються на оплату комунальних послуг компенсується державою збільшенням самої субсидії. Право отримувати яку до кінця року отримають майже 7 мільйонів українських домогосподарств.
 
Сім’ям, для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг, достатньо подати лише Заяву та Декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, інформація про які відсутня в пенсійній та податковій базі даних. Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних - як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вузів, училищ тощо. 
 
Більше жодних додаткових паперів, що стосуються складу сім'ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг, зазначають в Мінсоцполітики, додавати не потрібно. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу