Цены на продукты этой осенью. Что подорожало, а что наоборот подешевело?

6 ноября 2018, 15:06
 

Ціни на продукти в Україні постійно підвищуються - нехай десь приблизно і на декілька копійок, але, все ж, зростання є. Проте, за даними Державної служби статистики, зростання цін за перше півріччя цього року склало більше 4%. Наші кореспонденти розбиралися, які ціни на харківському ринку - що подорожчало, а що навпаки подешевшало.

В України все дешевшає рапортують у кабінеті міністрів, За останні декілька тижнів, стверджують аналітики, спостерігається лише невеличке збільшення вартості деяких соціальних продуктів. Так, наприклад, ціна на овочі, з настанням холодів, поповзла вгору. 
 
Физуле продавець 
 
Этот помидор 20. Этот 25. Огурцы 35. Это 30. Этот 15. Чуть чуть есть разница. Немножко есть где-то гривна - 50 копеек. Вот так есть разница. Зелень дешевле килограмм - 30 на весовой укроп, петрушка. А салат - 35 килограмм.
 
В той же час яблука та груші помітно знизились у ціні. Діапазон, приблизно 10-15 гривень за кілограм. Така вартість, розповідають на ринку, пов'язана з добрим урожаєм. 
 
Сергій продавець 
 
Чуть чуть подешевело. Яблоки подешевели, груши подешевели, потому что большой привоз пошёл на Харьков вообще. А так в принципе все как было так и есть. Я бы не сказал, что сильно дорого. Та все берут потихоньку. Все берут, все потихонечку берут.
 
Крім того, потроху повзе вниз і ціна на курячі яйця. Так, якщо ще кілька місяців десяток звичайного розміру коштував більше 30 гривень, то зараз їх можно придбати значно дешевше. 
 
Віра продавець
 
Подешевело яйцо. Единичка стоит 21-80. Полтава 24-80. На 70 копеек мы опустились, немножечко стали дешевле.
 
Така ж тенденція  і з м'ясом. Так, наприклад, свинини за тіж гроші зараз харків'яни можуть придбати  більше, ніж кілька місяців тому. 
 
Алла продавець
 
Десь серпень, липень, вересень було так - можна продати по 130.  То зараз уже цього не має. Таке 120 -110. То есть на 10 на 20 гривень трошки воно пішло униз. Що стосується лопаточки тоже трошки подешевшала  - її можна було продати 120 гривень. Зараз тільки по 100.
 
А щодо сала, то воно - стабільно тримається у ціні. Сильних зрушень щодо вартості, кажуть продавці, і не буде. 
 
Алла продавець 
 
Сало держиться пока. Кілограм почеревини коштує 130 гривень, а просте сальце без м'яса 100 гривень коштує.
 
Натомість яловичина потроху падає у ціні. Десь приблизно, як і свинина - на 10-15 гривень. Але, розповідають продавці, попиту на м'ясо майже немає. 
 
Віта продавець
 
Мясо подешевело. Спроса нету. У людей нету денег. 100 гривен. Цена разная. Ну на Новый год может быть что то и будут брать. Но это что - голяшка. такое там, может мякоть. Что-то будут брать.. но не очень.
 
Втім, харків'яни розповідають, хоч і помічають коливання цін на продукти, але на їхню думку економічна сітуація в країні - стабільно важка.
 
- Цены? Та все каждый день дорожает. Я тут бываю раз в неделю. Но постоянно цены повышаются. Дорого все. Все дорожает конечно.
 
Світлана покупець  
 
Мясо все равно покупаем, без этого же ни как. Но все равно бьет, ощутимо. Уже на что то откладываешь, и уже ничего дополнительно не можешь купить. На еду в основном деньги идут.
 
Світлана покупець 
 
Сегодняшние цены - это золотой век. Я так понимаю, что наши зарплаты как раз таки подросли на тот уровень и качество продукции, которая нам предлагается. Услуга конечно не соответствует звону наших монет в кошельках.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу