Харьков считают самым чистым из крупных украинских городов

6 ноября 2018, 17:01
 

Чистота у парках, скверах та у дворах багатоповерхівок. Задля досягнення цього результату міські комунальники проводять щоденну та кропітку роботу. Її помічають не тільки містяна і гості Першої столиці, а й користувачі всесвітніх порталів.

Харків вважають найчистішим містом. Відповідні результати опитування своїх користувачів опублікував портал Нумбео. Це глобальна світова база статистичних даних. Так за оцінками порталу найбрудніше місто України - Дніпро, трохи краща ситуація в Києві. А Харків визнано одним з найкращих у Європі. Користувачі порталу, порівнюють Першу столицю України з Варною у Болгарії та Антверпеном у Бельгії. Такий результат це оцінка багаторічної праці всього міста, як простих харківян так і комунальників. Щоденна робота двірників, налагоджена схема вивезення сміття, оновлення парків та скверів, навіть будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу все враховано. 
 
Для спеціалізованого міського КП "Комплекс з вивезення побутових відховід" закуповується нова та сучасна техніка що вивозить сміття з дворів Харкова. Також йде поєтапна заміна контейнерів для відходів на нові євро зразку. Чималий пласт своєї роботи заради чистоти у міських дворах, парках та скверах виконують двірники та озеленювачі. І це незважаючі на пору року. Наразі восени вони щоденно не тільки проводять саночистку території, а збирають опале листя, що вивозять далі на утилізацію на сміттєвий полігон. А починаючі з весни і до бабиного літа вони проводять благоустрій прибудинкових територій. Є в місті конкурс на "Кращий двір району".
 
Долучаються до прибирання Харкова і харків'яни. Традиційно навесні та восени сотні тисяч небайдужих містян виходять на допомогу комунальникам заради однієї спільної мети - зробити своє місто чистим, красивим та комфортним для проживання. Одним словом першим в Україні, насправді європейським.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу