В школах Чугуевщины готовятся к первому сентября

29 августа 2012, 18:21
 

В школах Чугуївщини готуються до першого вересня. Там піклуються про те, аби у новому навчальному сезоні учні відчували комфорт у всьому: починаючи від зручних класів, облаштованих сучасними комп`ютерами, до умов для занять фізкультури та спорту. Які ще зміни чекають дітей у навчальних закладах на день знань?

Чугуївський район. Старогнилицька загальноосвітня школа. Близько сорока років стіни цього закладу не бачили масштабного ремонту. Сьогодні усе змінилося. Тут повністю полагодили покрівлю, відремонтували електромережу, тож світло тепер є і в спортзалі, і в коридорах, і у господарчих приміщеннях.

Алла Волкова ,директор ЗОШ  I-III ступенів с. Стара Гнилиця:

-Також нам допомогли з вікнами, нам поставили двадцять три вікна, це малувато, але початок зроблено, і я надіюсь, цю зиму, яка б вона не була сувора, ми якось перезимуємо.

Цієї зими у навчальному закладі буде ще і набагато тепліше. Шкільну котельню повністю переобладнали. Там встановили нові економічні твердопаливні котли. Модернізовану котельню побачили і ревізори з області. І сказали, така котельня буде не лише у цій школі - до кінця року подібні зміни чекають на усі двадцять три навчальні заклади Чугуївського району.

Володимир Лобойченко ,голова Чугуївської райджержадміністрації:

-Экономия большая, если в прошлом году мы за тепло и газ для системы образования тратили 8 с лишним миллионов, нам перевод всей системы отопления обходится в 5 миллионов 200 тысяч с копейками, а потом все сухое топливо, мы планируем топить пиллетами. И мы на год их будем закупать всего на три миллиона.

Не менше до першого вересня підготувалися і в Новопокровському навчально-виховному комплексі. Тут навели лад як в аудиторіях старшокласників, так і в кімнатах дошкільних груп. Подбали у закладі і про умови для розвитку спорту.

Любов Луганська ,директор Новопокровського навчально-виховного комплексу:

-Мы должны особое внимание уделить здоров’ю, и потому спортивный зал, спортивная площадка, площадки для прогулок малышей – на это было уделено основное внимание.

Та зміни на цьому не завершуються. Цього року в новопокровських шкорлярів буде і новий комп`ютерний клас. Відповідний сертифікат на отримання сучасних машин керівнику навчального закладу передали губернатор Михайло Добкін та народний депутат Дмитро Шенцев. Нещодавно завдяки договору Президента Віктора Януковича з керівництвом Китаю Україна отримала гуманітарну допомогу  у вигляді 16 тисяч комп`ютерів. З них більше тисячі передані для навчальних закладів Харківщини.

Михайло Добкін, голова Харківської облдержадміністрації:

-Ни один компьютер не задержится, там есть определенная процедура передачи и подготовки документов, и я вас заверяю, ни один компьютер не будет стоять ни в одном органе власти, все они будут в школе.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.


Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу