Пожар в центре Харькова и попытка суицида. Подробности

23 октября 2018, 15:13
 

Єдиний вихід через пожежу чи пожежа заради єдиного виходу - покінячити життя самогубством. У центрі міста сьогодні чоловік опинився на парапеті старовинного будинку. Там були очевидці та рятувальники.

Майдан Конституції 2\2. З вікон третього поверху клуби диму. На підвіконні - чоловік. Погрожує, стрибнути. Людей евакуюють. Біля будинку : правоохоронці, швидкі та рятувальники. Надзвичайники  піднімають кількаметрову драбину, аби зняти чоловіка. Та він на відріз відмовляється.      
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
На третьем этаже было загорание на балконе. Горели домашние вещи. К месту пожала были направлены два отделения на автолестнице и четыре отделения на автоцистернах. в 15:16 пожар был ликвидирован. На месте сейчас работает оперативно-следственная группа правоохранительных органов в том числе и наши специалисты привлечены для установления причин возникновения пожара.
 
Обійшлось без постраждалих. Та навіть після ліквідації пожежі, чоловік не рушає з підвіконня - погрожує вкоротити собі віку. Палить цигарку за цигаркою. Весь цей час з чоловіком через вікно працюють психологи. 
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
По предварительным данным был определенный семейный конфликт и мужчина, который проживает в этой квартире он поджег домашние вещи. Учитывая этот конфликт он пытался заострить этот конфликт. Он занес открытый источник огня. Он мог поджечь домашние вещи и после этого он вышел на парапет. Почему он это сделал, это уже установят специалисты, медики и психологи нашего главного управления. 
 
Після тривалих вмовлянь, чоловік таки пішов на компроміс - спустився на землю. Надзвичайники передали його до рук спеціалістів, які і з'ясують чи мало місце алкогольне та наркотичне сп'яніння, і чому невідомий погрожував пійти з життя.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу