Геннадий Кернес встретился с дипломатами из Великобритании

23 октября 2018, 17:52
 

Харків приймає великий футбол. Англійський Манчестер Сіті грає проти українкього "Шахтаря". До міста з'їхалися вболівальники з Великобританії. Зокрема - дипломати.

Перед початком великого футболу міський голова Геннадій Кернес зустрівся із заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, які приїхали підтримати свою команду. Говорили про футбол, досягнення та перспективні плани співробітництва Харкова та міст Великобританії. 
 
Хелен Фейзі заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні
 
Я хочу подякувати місту Харкову за душевний і теплий прийом фанатів нашого клубу. Мені також дуже приємно, що мені вдається ще й  провести офіціній зустрічі. В Харкові я вже втретє. І хочу відзначити, що кожного разу, коли я до вас приїжджаю, я бачу що ваше місто стрімко розвивається. 
 
І Харків не збирається сходити з курсу на розвиток, зауважив Геннадій Кернес. Наразі у місті працюють відразу над кількома потужними проектами, що направлені на розвиток міста як туристичного так інвестиційно привабливого. Важлививе місце посідає і зміцнення міжнародних зв'язків. Розвиток співробітництва з містами-побратимати, партнерство з провідними фінустановами. Зокрема, Харків зацікавлений в досвіді британських муніципалітетів у питаннях безпеки мегаполісів. 
 
Геннадій Кернес  Харківський міський голова 
 
Может быть с вашей помощью направить наших людей в командировку для изучения опыта муниципалитетов ваших больших городов как они работают в этой части. Мы недавно встречались с мэром Нью-Йорка Рудольфом Джулиани. У нас с ними есть стратегические договоры-партнерства о создании ситуационного центра в городе Харькове. И нам бы тоже хотелось бы увидеть как в Англии решаются все эти вопросы, когда что-то происходит, как проходит информация и как она решается.  
 
Тому в перспективних планах Харкова розширити побратимськи стосунки, ще й з містами Великобританії. Дипломатична місія, підтримує таку ідею. 
 
Хелен Фейзі заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні
 
Я вважаю, що це чудова ідея встановити зв'язки та контакти між Харковом та великими містами Великобританії. Я вважаю, що культурному секторі для співпраці - є хороші перспективи. Окрім того, сподіваюся, що в питаннях бізнесу наші компанії з вашими мають - великий потенціал для партнерства.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу