Новопокровка отпраздновала 200-летний юбилей

22 октября 2018, 14:52
 

Новопокровці, що на Чугуївщині - 200 років. Ювілей відзначали за всіма традиціями гучно та весело, всією громадою.

День народження селища. Значуще свято для всіх мешканців. І у такий день, переконаний народний депутат України Дмитро Шенцев, обов"язок кожного віддати данину пам"яті людям, які у роки Другої світової поклали своє життя, визволяючи рідну землю від нацизму.   
 
Дмитро Шенцев народний депутат України
 
Наши герои, кто завоевал для нас свободу, освободили от фашизма достойны того, чтобы их вспомнили в этот день, потому что благодаря их подвигу, мы сегодня и празднуем эти юбилейные даты. 
 
А Новопокровка, цей живописний куточок на Чугуївщині, де з покон віку живуть радушні, хлібосольні люди, святкує 200-річчя з дня заснування. 
 
Володимир Подколзін голова Новопокровської селищної ради (Чугуївський район)
 
Пусть наш посёлок живёт и процветает. Покровцы самые трудолюбивые люди, наверное, на земле. С праздником дорогие мои, ещё раз здоровья, благополучия, всего самого, самого доброго. 
 
Кращим та найактивнішим новопокровцям за сумлінну працю - грамоти та подяки. А переможцям "Квітучого краю" - нагороди від народного депутата Дмитра Шенцева, який виступив ініціатором проведення цього конкурсу. Крім того і подарунки - для дитячого гуртка - сертифікат на комп'ютер, а селещній раді - техніка для благоустрою. 
 
Вітаючи новопокровців з ювілеєм, Дмитро Шенцев, який опікує Чугуївський район, зазначив, що завжди підтримує такі святкування, адже вони в свою чергу  свідчать про те, що селище живе і розвивається, має плани роботи на майбутнє, а жителі - віру в краще. 
 
Дмитро Шенцев народний депутат України
 
Мы сегодня должны искать любые возможности, чтобы объединить наше общество, не искать различия в нас, в вероисповедание, в политических каких-то взглядах, а наоборот всё что нас сейчас разъединяет, моё мнение, нужно отложить в сторону и не трогать до времени, а вот в такие кризисные моменты концентрироваться на том, что является общим для всех нас, что нас объединяет. А вот такие в том числе и праздники, они ведь объединяют всех. И может быть это станет пусть небольшим, но шагом вперёд к объединению, а не к разъединению, поэтому это прекрасно и это надо поддерживать.
 
Тож до самого вечора тривали справжні народні гуляння, виступи учасників місцевої художньої самодіяльності та гурту "Помада", концерт якого став подарунком ювілярам до дня народження від Благодійного фонду Дмитра Шенцева, як і яскравий феєрверк, який осяяв нічне небо над Новопокровкою тисячами різнобарвних вогнів.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу