Сотрудничество между мэрией Харькова и клиникой "Horev Medical Center" продолжается

22 октября 2018, 14:48
 

Йому допомогли впоратися з хворобою, що заважала нормально жити, закорданні фахівці. Все це про харків'янина, який вирушив до провідної ізраїльської клініки "Хорев", що у Хайфі. Там чоловік пройшов безкоштовне обстеження та отримав надію на одуження.

Постійні болі, що заважали спокійно жити. Ліки, різного роду терапія та чисельні фахівці. Проте результату майже ніякого. Так вже тривалий час живе 29 річний харків'янин Руслан Тонкий коли зіткнувся зі своєю хворобою. Розповідає, кожен день був страшніше попереднього. 
 
Руслан Тонкий харків'янин, пацієнт клініки "Horev Medical Center"
 
Я на протяжении длительного времени ходил по многим лечебным заведениям, принимал множество лечебных процедур, назначений, но это ни к чему не приводило. Я оказался здесь. Здесь уровень медицины, знаний гораздо выше. 
 
Руслан Тонкий один з тих хто вирушив до Ізраїлю на лікування. Безкоштовно, в рамкам меморандуму про співпрацю між Харківською мерією та клінікою "Хорев", що у Хайфі. Документ було підписано три роки тому і співпраця триває. Фахівці клініки за стислі терміни визначилися з діагнозом чоловіка та призначили лікування. Проблему, що турбувала Руслана тривалий час було вирішено ізраїльськими фахівцями, каже головний лікар клініки Роман Барак. 
 
Роман Барак головний лікар медичного центру "Horev Medical Center" м. Хайфа (Ізраїль)
 
Это препарат, которым мы тебя обеспечим на полгода. Выйдешь ты из этого состояния максимум через месяц. Легче тебе будет через неделю, но через месяц ты совершенно здоровый человек, но всё остальное время в течении 5 месяцев ты будешь принимать это лекарство, чтобы болезнь не вернулась никогда. Прекратились боли, прекратилось вздутие и ты вернулся, стал нормальным человеком. У этого препарата нет никаких побочных эффектов. У нас никакого сомнения в точном диагнозе. У нас нет никакого сомнения в том эффекте, который ты получишь! 
 
Руслан Тонкий харків'янин, пацієнт клініки "Horev Medical Center"
 
Я очень благодарен, безгранично благодарен, Геннадию Адольфовичу за такую предоставленную возможность. За то что мне удалось приехать сюда на абсолютно бесплатной основе и получить качественное обследование. И в последующем я надеюсь на лечение, которое принесёт результат! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу