В Харкове установили ночную архитектурную подсветку более чем на 20 жилых домах

19 октября 2018, 14:27
 

Харків на сьогодні вважається одним із найосвітленіших міст в Україні. Наразі окрім звичайного вуличного освітлення Перша столиця просто сяє і у вечірній час. І до речі вже не тільки центр, з підсвітленням тепер і багато інших будинків міста.

Проспект Гагаріна просто засяяв вогнями, завдяки потужно освітленому надземному переходу та підсвітці, встановленій по контуру одразу кількох багатоповерхівок. Раніше таке підсвідчування з"явилось на деяких будівлях по вулиці Плеханівській, Соборній, Соїча, на площі Конституції та інших. А цьогоріч декоративним світлом обладнали ще 15-ть будинків міста, знову ж таки на площі Конституції, вулицях Данилевського, Сумській. Але найбільший фасад, який підсвічується сьогодні, це на площі Павлівській, 2. І це, зазначають у мерії, тільки початок.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы сегодня хотим, чтобы кроме того, что город Харьков очень красивый, уютный, комфортный, чистый город, чтобы в ночное время город подсвечивался. Это очень украшает город и очень интересно ходить по городу в вечернее время потому, что очень красиво, очень красивый вид зданий, он совершенно по-другому облик приобретает. И мы эту работу, конечно, будем продолжать. 
 
Тож в перспективі такими ж сяючими та помітними від усюди стануть будинки далі і по проспекту Гагаріна, згодом і по Московському. Наразі згідно міської програми з освітлення продовжиться і встановлення світильників для вуличного освітлення, бо, як зазначив перший віце-мер Ігор Терехов, ще багато харків"ян звертається саме з таким проханням.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Могу сказать, что уличное освещение в городе Харькове одно из самых больших, которое существует сегодня в Украине. Мы огромное внимание уделяем освещению. И это освещение не только центральных улиц, но и внутриквартальных дорог, улиц и переулков. Поэтому мы и дальше будем планировать освещение города, потому что ещё очень много людей просят, чтобы в тех или иных местах город был освещён  и мы всегда откликаемся на те вызовы, которые перед нами ставят харьковчане.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу