Стадион "Восток" ожидает глобальная реконструкция

18 октября 2018, 14:24
 

У Харкові планують реалізувати грандіозний проект з реконструкції стадіону "Восток", що знаходиться в районі ХТЗ. Поки проект на початковій стадії розробки, бо роботи, які слід провести ще до початку оновлення комплексу, багато.

Це колишній стадіон "Електроважмашу", що розташований неподалік станції метро "Індустріальна", побудований у 1972 році, на базі якого і було організовано дитячо-юнацьку спортивну школу "Восток". І саме тут в планах міста провести глобальну реконструкцію з тим, щоб створити цІлий комплекс футбольних полів.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы планируем, что на базе этого стадиона будет сделана специализированная детско-юношеская школа по футболу. Будет одно большое поле, кроме этого будет очень много полей с искусственным покрытием. Соответственно понятно, что будут раздевалки увеличены, трибуны совершенно по-другому.  
 
На сьогодні практично повністю затверджено проект реконструкції стадіону, на розробку якого були виділені кошти з міського бюджету. З чого почнуть роботи, так це з облаштування прилеглої території.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Как первый этап там нужно будет и парковки делать, кроме того от метро будем делать дорогу, освещать её. Это специализированная школа, в которую будут ездить дети не только Индустриального района, но и из других районов. 
 
Проект загалом, зазначає перший віце-мер, дороговартісний і за часом його реалізації тривалий. За попередніми підрахунками, на реконструкцію стадіону знадобиться близько 2 років.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу