Харьковчане вспоминают погибших в аварии на Сумской, которая случилась год назад

18 октября 2018, 15:36
 

Харків сьогодні згадує жертв страшної аварії на Сумській. Минув рівно рік. Тоді загинули шестеро людей та ще стільки ж постраждали. Харків'яни на місце резонансної ДТП приносили квіти.

Центр Харкова. За загиблими у страшній аварії, що сталась тут рівно рік тому - священники служать панахиду. Харків'яни несуть квіти. 
 
Тарас Головій товариш загиблих Алли та Анастасії Сокол
 
Це мінімально, що можна зробити, як знак шани для дорогих для мене людей, які тут загинули. Забувати про таке не можна. Ми бачимо, що пройшов рік, але ситуація на дорогах ще гірша, люди продовжуть гинути і ми, як суспільство, маємо на це реагувати.
 
Дмитро товариш загиблиго Олександра Євтєєва
 
Говорят, что время лечит. Ничего оно не лечит. Чувство невосполнимой утраты глубоко засело внутри и до сих пор как-то тяжело понять что произошло, почему произошло.
 
У Оксани Євтєєвої ця ДТП забрала чоловіка та сестру. Вони разом втрьох повертались додому. Двадцятирічна студентка Олена Зайцева, яка керувала Лексусом, на великій швидкості намагалась проскочити перехрестя, у неї в'їхав Фольксваген, яким керував Геннадій Дронов, і машину Зайцевої відкинуло на пішоходів. Свою провину вона визнала, однак Оксана Євтєєва їй не вірить. 
 
Оксана Євтєєва постраждала 
 
Я не верю в раскаяние. Только во время суда ей становится плохо, ей постоянно вызывают скорую, мне кажется, что этот человек абсолютно ничего не испытывает, она чувствует вседозволенность.
 
Інший водій, Геннадій Дронов, свою провину й досі не визнає. Ця аварія стала найбільш резонансною в Україні, тоді загинуло шестеро людей та ще стільки ж постраждали. Наразі триває судовий розгляд. Є свідки, експертизи та відео з камер спостереження. Однак постраждалі втрачають надію на справедливе рішення суду. 
 
Оксана Нестеренко постраждала 
 
Эта клоунада, это цирк со скорыми, прописанный сценарий и все это время нет никаких сдвигов в деле. Мы все ожидаем справедливости и очень сложно, все попытки адвокатов, все наши старания, мы писали петицию Президенту, но пока это ни к чему не привело.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу