В с.Ольховатка открыли обновлённый памятник Герою Советского Союза Владимиру Хазову

18 октября 2018, 12:53
 

Друга світова. Здавалось би стільки часу минуло з дня її закінчення, але про подвиг героїв, які визволяли рідну землю від нацизму, шанують досі. Так і у селі Вільхуватка, що на Великобурлучинні, де є особливо значуще місце - великої танкової битви, де встановили оновлений пам'ятний знак Герою Радянського Союзу Володимиру Хазову.

Ось тут, під Вільхуваткою Великобурлуцького району, навесні 42-го року проходив жорстокий бій з нацистами, в якому особливо вдзначився командир 235-ої роти танкового батальйону Володимир Хазов. Він, зупиняючи атаку противника, особисто підбив 24 ворожих танки. І за цей вчинок отримав звання Героя Радянського Союзу. 
 
Артем Агурєєв учень Вільхуватського ліцею (Великобурлуцький район)
 
Да, позади остался страшный путь. Мы о войне узнали лишь из книжек. Спасибо вам, мы любим вас. Поклон вам от девчонок и мальчишек.
 
Про це місце і цей подвиг тут знає кожен житель. От тільки пам"ятний знак, що тут був раніше, зазначали місцеві, потребував оновлення. Ще рік тому він був в неналежному стані. А от сьогодні тут височать дві нові стели. 
 
Володимир Катасонов Вільхуватський сільський голова (Великобурлуцький район) 
 
Нас поддержал, нашу идею, депутат Верховного Совета Дмитрий Алексеевич Шенцев и мы совместными усилиями, при его помощи, сделали этот замечательный памятный знак, чтобы будущее поколение помнило наших замечательных людей.  
 
І вони пам'ятають. Тут і малі, і дорослі, і люди, які не з чуток знають, що таке воєнне лихоліття. Для всіх них ця подія особлива, як і для народного депутата Дмитра Шенцева, який особисто приїхав на це відкриття і разом зі всіма вклонився героям-визволителям. 
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Сделали ещё одно доброе дело. Кто-то памятники ломает, чувствует себя так героем, а мы памятники героям устанавливаем. И нам всем быть достойными таких, как Хазов Владимир Петрович. 
 
На Харківщині, зазначає нардеп, ще багато пам"ятних знаків, що потребують облаштування і таку роботу необхідно проводити і вона ведеться Благодійним фондом Дмитра Шенцева вже багато років в рамках програм "Ніхто не забутий, ніщо не забуте". 
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Такие программы у нас действуют по всей области, не только уже моего округа. А значит наши герои будут продолжать жить в наших сердцах. Потому что они взяли оружие и пошли защищать свою Родину и это действительно пример дружбы, единства, пример героизма и любви к своей Родине - это то, на чём должны воспитываться наши дети и внуки. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу