Мы работаем над безопасностью наших детей - Игорь Терехов

17 октября 2018, 16:48
 

Перший віце-мер Ігор Терехов продовжує з'ясовувати та обговорювати проблемні питання з батьківськими активами всіх районів міста. Вже третя за кількістю зустріч у Московському районі пройшла, за вже сформованим звичаєм, у вигляді відкритої та змістовної бесіди. І такі ж самі обговорення будуть проводитись абсолютно у всіх районах міста.

Тет-а-тет з батьківським активом Московського району. Обговорення наболілих та проблемних питань і пошук їх вирішення. Саме так пройшла зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з батьками школярів та дошкільнят Московського району. І одне з першочергових питань, що турбує обидві сторони - це безпека дітей. Установка відеоспостереженя, тривожних кнопок у кожному класі та охорона школи  - і це мала частина того, що наразі робить місто аби убезпечити малечу. Тож працювати є над чим, зазначив перший віце-мер. В тому числі, каже, це стосується і доріг, що ведуть до навчальних закладів. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Очень много вопросов, которые перед нами ставились, это именно по благоустройству территории вблизи школ, это вопросы внутриквартальный дорог. Это вопросы, естественно, переходов. Хочу сказать, что вообще переходы возле школ, когда дети переходят и идут в школу - это конечно зона риска. Поэтому мы смотрим, в тех случаях когда возможно, конечно, будут появляться запрещающие знаки, предупреждающие знаки о переходе детей. Будут появляться лежачие полицейские, дабы ограничивать скоростные режимы, для тех водителей, которые нарушают скоростной режим.
 
Та місто займеться не тільки облаштуванням під'їзних доріг до території шкіл, а і системою автоматичної протипожежної безпеки і продовжить ремонти спортивних і актових залів та їдалень. Ці питання також ставилися під час зборів. Цікавились батьки і загальним станом парків та скверів у місті. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Было очень много интересных вопросов, касающихся и строительства зоопарка, и благоустройства скверов, и это, в том числе, и парк Победы, потому что люди задавали вопрос и по тому, когда будет благоустраиваться парк Победы. Это очень здорово, потому что многие вопросы касались не только школ, не только близлежащей территории школ, ну и благоустройства микрорайонов. Людям,  действительно, не безразлично в каком городе они живут, им не безразличен город Харьков, видно, что люди - патриоты города Харькова, они любят город Харьков и стремятся к тому, чтобы город был красивей и безопасней.
 
Всього було близько 40 питань і жодне не залишилось без уваги. Адже головна мета таких зустрічей, підкреслив Ігор Терехов, не тільки вислухати проблемні питання, а й сформувати план роботи міста на наступний рік. 
 
Марина Голіщева голова батьківської ради Московського району 
 
Мы видим это, все меняется в школах, в садах. Все это постепенно делается. Да, это не быстро. Но это меняется, это делается и это факт. И родители это видят. Это не громогласно где-то, это все  реально происходит. То есть появляются площадки, стадионы, меняются окна. Я мама такая же, как и другие родители, мы все это видим воочию, можно пощупать, потрогать, выйти погулять по асфальтированной дорожке. Огромное спасибо, я считаю город Харьков в этом отношении - в сотрудничестве с родителями - это ну просто 200 балов. Я считаю, 200 балов.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу