Мы не покоряемся обстоятельствам, а строим свою историю - Юлия Светличная

16 октября 2018, 14:02
 

14 жовтня на площі Свободи у Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Святковий захід розпочався трансляцією дійства на Софіївській площі в Києві, де виступив Президент України Петро Порошенко, який привітав зі складанням клятви на вірність народу України усіх ліцеїстів та кадетів держави.

Масштабне свято для всіх військовослужбовців України розпочалося зі складання присяги на вірність Вітчизні. Харківських кадетів та ліцеїстів, а також усіх військових привітала із Днем захисника України губернатор Юлія Світлична.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Сьогодні всі разом ми відзначаємо найцінніше свято, яке об’єднує український народ, тому що воно символізує незламність духу, віри і сили. Саме наші воїни, які через роки проносили перемогу і відстоювали нашу державу, закарбували ці символи в українському серці. І тепер це є непохитним фундаментом нової – сильної, молодої, європейської України.
 
Керівник області підкреслила, що День захисника України був започаткований як військове свято, але став важливим для кожного українця, на ряду з такими державними святами, як День Конституції, День Незалежності та День Державного Прапора.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Адже в цьому святі – наша гордість, гордість за українське військо, за кожного українського військового, в ньому наша віра, наша сила і наша правда. Наша незламність духу, адже ми не підкорюємося обставинам, а будуємо власну історію – таку, яку хоче бачити український народ. І з вдячністю дивимося в очі всим тим, хто захищав та продовжує захищати, даючи нам можливість бачити чисте небо, розвиватися, будувати та жити.
 
Юлія Світлична побажала кадетам та ліцеїстам Харківщини завжди з гідністю нести звання захисника України, а усім військовослужбовцям – щоб Покрова Богородиці, завжди покривала та оберігала їх. Після складання присяги на вірність Україні на площі Свободи пройшов урочистий марш за участі ліцеїстів та курсантів усіх родів військ. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу