Харьковские коммунальщики продолжают ремонты и благоустройство города

13 октября 2018, 17:50
 

Її відновлення вже завершено. Це двоповерхівка по провулку Колодязному, 18, що в Новобаварському районі. Тут силами комунальників була реконструйована веранда, що з роками стала аварійною. Аби уникнути ймовірного травматизму мешканці будинку звернулися до адміністрації району та в мерію. Тягнути далі було нікуди, діляться мешканці.
 
Олена мешканка будинку
 
Огромное спасибо Геннадию Кернесу, огромное, спасибо что он услышал нашу просьбу и помог нам. Всё хорошо, всё прекрасно. Теперь мы можем спокойно ходить и не оглядываться, что на нас что-то упадёт. 
 
Першим ділом будівельники повністю демонтували стару конструкцію. Зробили новий та найдійний металевий каркас. Підлогу зацементували, боки зашили листами металу. Все відтепер, констатують комунальники, стоїть надійно та міцно на довгі роки.
 
Ольга Алєксєєнкова начальник філії КП "Жилкомсервіс" Новобаварського району
 
В данном микрорайоне производились такие ремонтно-восстановительные работы по верандам по 3 адресам. По улице Москалёвской, 40-В, улица Карпинского, 17/11 и данный адрес - Колодязный, 18. В этом году данный адрес последний. Сейчас мы занимаемся тем, что обследуем подобные дома с верандами, аварийные, и выявленные адреса будут внесены в титульный список ремонтов на следующий год.
 
А от за неї вже в цьому році взялися ґрунтовно. Покрівля цієї чотириповерхівки 15 будинку по вулиці Рижівській була в аварійному стані. Під час опадів страждали практично всі квартири верхніх поверхів. Люди звернулися в мерію з колективним проханням. Там їх почули та допомогли. Комунальники обстеживши об'єкт констатували наступне. Шиферне покриття і дійсно практично повністю зносилося. Кроквяна система і обрешітка на ній теж вимагали заміни.
 
Олександр Бондаренко головний інженер КП "ХРБП"
 
Здесь около 500 метров квадратных кровли. Заменены были стропильные ноги, которые требовали ремонта. Полностью была заменена обрешётка. Снят весь шифер, заменены желоба, свесы. И само кровельное покрытие заменили с шифера на профнастил. Т.е. современный материал, который простоит очень долго и практично. И он экологически безвреден. 
 
Зараз у комунальників, додає Олександр Бондаренко, стадія завершення робіт. В рамках капремонту бригада будівельників проводить оновлення оголовків і димовентеляційних каналів. Прибирають та вивозять будівельне сміття. Об'єкт готують на здачу під ключ.
 
Олександр Бондаренко головний інженер КП "ХРБП"
 
В этом году нашему предприятию было поручено отремонтировать 27 шатровых кровель. 16 мы уже отремонтировали и сдали заказчику и Департаменту контроля и 11 в окончания. Т.е. до конца этого месяца и все работы будут закончены. Это до 20 000 метров квадратных таких шатровых кровель. Мы каждый год наращиваем объёмы работ примерно на 10-15% - это мягкие и шатровые кровли. 
 
Їх кількість теж нарощують з кожним роком. При будівництві, капітальному ремонті або розширенні проїжджої частини доріг їх замінюють на нові. Все це про мережі зливової каналізації, що відводять воду після опадів з вулиць мегаполісу. Так за словами фахівців профільного КП такі роботи, в цьому році, вже проведені на площі Павлівській, вулиці Танкопія, частково на проспекті Тракторобудівників, вулицях Героїв Праці, Дружби Народів, та проспекті Любові Малої.
 
Олександр Докучаєв директор КП "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації" 
 
Выполнены и выполняются замена сетей, с заменой конструктивов, это Московский проспект. Очень большой объём там работ выполнен. На сегодня это Клочковская там тоже очень много работ выполнено и продолжает выполняться. На сегодня это строительство новых сетей в очень сложных условиях. Это сети от сада Шевченко, сети от строящегося зоопарка. Т.е. сети постепенно строятся и добавляются. Плюс строители, которые строят дома, микрорайоны - они тоже строят сети и дают нам на баланс сети абсолютно новые.
 
Також в планах підприємства, додає Олександр Докучаєв, замінити всі дощеприймальні колодязі по Харкову. З огляду на те, що мережам 60-70 років і більше, вони приходять у непридатність, констатують комунальники. Тож спільно з Департаментом будівництва та дорожнього господарства КП запровадили програму з їхньої заміни. Ця програма працює вже другий рік поспіль. 
 
Олександр Докучаєв директор КП "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації"
 
В этом году мы 101 колодец заменили на железобетонный. Они уже с отстойниками сделаны - это уже единый конструктив. Я думаю их лет на 80 точно хватит. Они простоят это время без всяких ремонтов. Я думаю, чтобы не быть голословным, лет через 5 мы всё в Харькове заменим на железобетон. Это не только облегчит нам работу, но и будет надёжность работы самой сети. Потому что сети находятся на проезжих частях, а это опасно. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу