В Пархомовской школе проводят глобальную реконструкцию

12 октября 2018, 14:37
 

У Пархомівській школі триває глобальна реконструкція. За ініціативи голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної на роботи у навчальному закладі у Краснокутському районі виділили кошти з обласного гаманця.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Ми будемо масштабно реконструювати вашу школу. Це будуть великі переміни. Від фасаду, даху, до внутрішнього обладнання. 15 мільйонів гривень буде вкладено у реконструкцію і ремонт цієї школи, щоб діти мали перспективу, мали де займатися. І, звичайно, вчителі теж мали гарні та комфортні умови для того, щоб працювати. 
 
У сільській школі навчається 189 дітей. Кілька років тому в приміщенні замінили вікна та систему опалення, проте інших видів ремонтних робіт тут не проводили кілька десятиліть.
 
Світлана Москаленко  директор Пархомівської ЗОШ 
 
Дуже серйозні проблеми з фасадом, стінами, покрівлею. Дякуючи Юлії Олександрівні Світличній, цього року були виділені кошти для проведення необхідних робіт. Заміна м'якої покрівлі на шатрову, утеплення стін фасаду, заміна підлоги та внутрішнє оздоблення й фарбування в середині приміщення. Надалі заплановано благоустрій пришкільної території: доріжки, клумби, місце для проведення свят тощо.
 
Зараз будівельники одночасно працюють над покрівлею та фасадом школи – щоб встигнути зробити необхідне, поки дозволяє погода. Далі – перейдуть до внутрішнього оздоблення.
 
Олексій Белоцький голова Краснокутської РДА 
 
15 млн грн, це безпрецедентна сума для Краснокутського району. Активна фаза будівництва вже йде. Матимемо утеплення, новий дах, упорядкування, спортивні майданчики. Тобто, в результаті отримаємо школу, про яку ми мріяли. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу