Во дворе по улице Ньютона, 133-В установили современный игровой комплекс

10 октября 2018, 13:52
 

Старе прибрали, нове встановили. Все це дитячий майданчик, що відтепер буде у малечі двору по вулиці Ньютона, 133-В. Були на об'єкті і наші кореспонденти.

Всьому старому та травмонебезпечному червоне світло. Це двір по вулиці Ньютона, 133-В. Місцеві мешканці звернулися в мерію аби для їх діточок встановили новий та сучасний ігровий комплекс. Такі, що встановлюють у всіх дворах багатоповерхівок протягом останніх років. Бажання людей було прийнято до якнайшвидшого виконання.
 
Олександр Третьяк начальник дільниці з установки дитячих та спортивних майданчиків КП "ХРБП"
 
Определили, что на адресе есть пару элементов в аварийном состоянии, определили комплект, который мы можем поставить на замену этих элементов. Определили место куда мы это можем поставить. На данном адресе будет установлен комплект под названием "Акробат". В комплектацию которого входит гимнастический комплекс, горка, балансир и качель. Существующий комплекс на данном адресе мы будем ремонтировать, чтобы поменять некоторые элементы, доски, и так же он будет покрашен, потому что так же для него требуется покраска. 
 
А всі елементи, що могли призвести до ймовірного травмування малюків, додає Олександр Третьяк, були демонтовані та вивезені. Вже після комунальники приступили до монтажу нових та безпечних конструкцій. За кілька днів, кажуть, новий комплекс предстане у всій своїй красі.
 
І це не може не радувати, кажуть люди. Доповнюють, Харків, напевно, єдине місто в країні, де для дозвілля людей створюються всі умови. 
 
Євгенія Миколаївна місцева мешканка
 
Геннадию Адольфовичу очень большое спасибо от всех, потому что он много делает для города. Он очень много делает для детей, стариков, очень много делает. Такого мэра у нас ещё не было и не будет. Мы за него стоим горой, за нашего Адольфовича! Дай Бог ему здоровья и мы хотим, чтобы он так и дальше оставался с нами! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу