В Харькове проходит международная конференция по судебной экспертизе

10 октября 2018, 14:26
 

Харків приймає судмедекспертів та криміналістів з усієї країни та зарубіжжя. Вони з'їхались на міжнародну конференцію. Її присвятили дев'яносто п'ятій річниці створення інституту Бокаріуса.

Саме від їхніх висновків залежать долі людей. У залі бібліотечного корпусу юридичної академії - судмедексперти та криміналісти з усієї України. А ще до Харкова приїхали їхні колеги з Молдови, Польщі, Казахстану та Білорусі. Вони з'їхались на міжнародну конференцію аби обговорити спільні проблеми у галузі та знайти шляхи вирішення. Захід присвятили дев'яносто п'ятій річниці з дня створення Харківського науково-дослідного інституту імені Миколи Бокаріуса. 
 
Олександр Клюєв директор Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім.М.Бокаріуса 
 
Станом на 1 січня 1924 року у кабінеті працювало 6 осіб, за рік роботи камбінетом була виконана 81 експертиза. Тому, якщо порівняти із сучасним станом, то зараз працює 280 фахівців і у минулому році нами було виконано біля 25 тисяч судових експертиз і експертних досліджень. Бачимо, як зростає інститут.
 
Роль цього інституту, відзначив перший заступник міського голови Ігор Терехов, надзвичайно важлива для суспільства. Він привітав учасників конференції від імені мера Геннадія Кернеса та побажав плідної роботи. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Этот институт играет очень важную роль в том насколько устанавливается та или иная истина, этот институт можно назвать институтом справедливости. Почему? Потому что от того, как грамотно сработают судмедэксперты, как грамотно дадут заключения те или иные эксперты - зависят судьбы людей. И для нас очень важно, чтобы эти эксперты были честными, справедливыми, и чтобы они действовали четко по букве закона.
 
Василь Тацій ректор національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 
 
Ми вам щиро вдачні за постійну допомогу, за те, що ви ділитесь науковими знаннями. Думаю, що сьогодні, як ніколи, актуальність ваших досліджень, вашої роботи стає визначальною.
 
Представники міністерства юстиції вручили провідним фахівцям відзнаки, а ще подяки від Прем'єр-міністра. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу