На будущий мусороперерабатывающий комплекс, строящийся в Дергачах, прибыло оборудование

9 октября 2018, 17:11
 

На місце нового сміттєпереробного комплексу для виробничих частин прибуло обладнання. Велитенське сито для сортування сміття, сьогодні розвантажили в Дергачах .

На сімттєпереробний комплекс, що Харків будує у Дергачах  прибуло обладнання з Польщі. Це велетенське сито, для сортування сміття - завдовжки в 17 метрів та вагою в 36 тон.  
 
Олександр Панченко заступник директора з технічних питань генпідрядника 
 
Мы наблюдаем сито. Оно будет пофракционно разделять мусор. Поставлено сито было 2 дня назад. Сегодня мы его разгружаем и где-то по готовности фундамента через 40 дней будем монтировать на постоянное место, там где он будет находиться.
 
Окрім сита, для сміттєпереробного комплексу, Харків отримав вже і сепаратори. Незабаром повинні прибути ще й конвЕєри. Згодом розпочнуться і самі роботи з монтажу заводу. Наразі на місці майбутніх виробничих частин готуються заливати фундамент. За планом площа будівлі складатиме близько 4 тисяч квадратних метрів. Паралельно роботи ведуться і на місці першої черги майбутнього полігону. Дно двох мап, кожна розміром у три з половиною гектари, встелять чотирма шарами геомембрани. 
 
Олександр Панченко заступник директора з технічних питань генпідрядника 
 
До конца этого года мы планируем выполнить две карты полностью под ключ. Создать весовую группу: это весовой комплекс, КПП и собственно говоря фундамент под само здание мортировки и под саму линию сортировки.   
 
Після того, як новий полігон сміттєпереробного комплексу буде готовий, розглядатиметься питання щодо консервації чинного. Наразі на ньому і на попередньому полігоні, що поруч, підрядники пробурили пошукові свердловини для збору біогазу.  
 
Олександр Панченко  заступник директора з технічних питань генпідрядника 
 
Мы наблюдаем окончание работ на старом полигоне, который закрыт. Сейчас по постоянной схеме монтируются трубопроводы . Я думаю, что в течении двух недель будут подключены свердловины - газовые скважины, и мы уже начнем экспериментальный сбор газа, который в последствии сразу станет промышленным. 
 
Весь біогаз, що збиратиметься з полігонів - використовуватимуть для виробництва електроенергії. Згідно строків проекту - новий сміттєпереробний комплекс на Дергачівщині, Харків повинен добудувати вже в 2019 році. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу