Игорь Терехов: капремонт на тепломагистралях закончат до начала отопительного сезона

5 октября 2018, 12:51
 

Рішення, щодо заміни магістрального трубопроводу вже давно прийнято меро міста Генадієм Кернесом і наразі всі роботи тривають відповідно до графіку. Наш кореспондент Леся Кочержук бачила як ведуться роботи і питала у комунальників на скільки відсотків вже виконана робота. А от перший віце - мер Ігор Терехов наголосив, що завершити мають до опалювального сезону.

Вулиця Шатилівська. Саме тут минулої зими стався порив на 49 тепломагістралі.  Щоб недопустити повторення подібної аварійної ситуації, місто під час кампанії з підготовки Харкова до нового опалювального сезону вирішило цю тепломагістраль відремонтувати капітально. Кілька тижнів тут повним ходом ведуться роботи з ремонту. 
 
Олексій Лука головний інженер КП "Харківські теплові мережі"
 
Здесь ведется полная реконструкция. Меняется участок трубы от камеры до камеры. Меняется труба диаметром 1200 мм. Сейчас уже здесь выполнены работы порядка 70% ,мы как бы уже на завершающем этапе. Планируем закончить работы к отопительному сезону. 
 
Чи все відповідає графікам виконання робіт, особисто перевірив перший віце-мер. Ігор Терехов провів виїзну нараду зі спеціалістами на всіх трьох ключових тепломагістралях, що зараз на капремонті. Окрім 49-ї, перший заступник міського голови оглянув і 53 магітраль, що по вулиці Валентинівській, і 94 -ту, що теж минулої зими пережила серйозну аварію. Останню перекладають відразу на кількох ділянках. Як і на 49-тій, труби на 94-тій тепломагістралі великого діаметру. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Сегодня здесь на завершающей стадии ведутся работы. Уже полностью переложена та магистраль, которая снабжает Салтовский медкомплекс. Она  полностью подготовлена, сегодня уже закончили укладывать лотки и гидроизолируют, потом будет осуществлена обратная засыпка. И эта магистраль будет в полном объеме готова к прохождению отопительного сезона.
 
Загалом цьогоріч у Харкові, в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону, буде перекладено 45 кілометрів теплових мереж різного діаметру. Левова частка яких закуплена за кошти міжнародних банків-партнерів. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Труба, которая сегодня пришла, пришла за счет средств Мирового банка. Помните, у нас с ними были очень долгие, но продуктивные переговоры. В результате чего мы сегодня имеем кредитный ресурс порядка 4 млн. дол, которые в полном объеме были пущены на закупку трубы. Хочу вам сказать, что это тоже сложный процесс, потому, что эта труба не изготавливается в Украине, она идет к нам из Польши. Во Львове она полностью изолируется, изолируется она уже по новым требованиям Евросоюза. Это полиуретановая изоляция, которая действительно позволяет увеличить срок службы  этой трубы. 
 
На виїзній нараді перший віце-мер Ігор Терехов поставив завдання підрядникам чітко витримувати графіки виконання робіт так, щоб встигнути завершити капремонт на всіх основних тепломагістралях до старту опалювального сезону. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу