В Харькове стартовал ІІ международный юридический форум

25 сентября 2018, 16:30
 

У Харкові стартував другий міжнародний юридичний форум. На нього з'їхалися учасники з двадцяти трьох країн світу. Форум заснували торік, як платформу для обговорення найбільш актуальних проблем світової юридичної спільноти.

Чотири дні, більше двадцяти заходів та понад вісімсот учасників. У Харкові стартував другий міжнародний юридичний форум. Кращі правники, іноземні делегації, представники Уряду, судової, законодавчої та виконавчої гілок влади - всі вони учасники. Цьогоріч, зазначають організатори, форум має значні відмінності. 
 
Юрій Барабаш проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого 
 
Перше, на чому слід наголосити, ми обрали достатньо трендову тему - це "Право в умовах цифрової економіки".  Другий момент, це те, що днями ми отримали підтримку Уряду на рівні розпорядження Кабінету Міністрів, яким визнано, що це стає загальнодержавним майданчиком для обговорення найважливіших програм. Дані доручення всім центральним виконавчим органам влади повноцінно сприяти проведенню цього заходу.
 
Під час форуму експерти також обговорюватимуть проблеми корпоративного права, боротьби зі злочинністю, а ще напрацюють концепцію реформи правничої сфери. Крім того, протягом заходу фахівці мають скласти національний план дій у сфері захисту бізнесу та прав людини. 
 
Юрій Барабаш проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого 
 
Це буде спільно з міністерством юстиції напрацювання національного плану дій, зокрема, у сфері бізнесу та прав людини. Це є одним із завдань цьогорічного форуму. Він має передбачати те, що називається горизонтальним ефектом Конституції, тобто захисту прав людини у приватній правовій сфері. Це відповідальність великого бізнесу і соціальна відповідальність, і правові питання, пов'язані із захистом прав працюючих не тільки у нашому звичному розумінні трудового законодавства, а й у інших сферах, це антидискримінаційні норми. Все, що ми говоримо, акцентуючи увагу на гарантуванні прав людини.
 
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу