В агентстве «Fitch» подтвердили рейтинги Харькова

24 сентября 2018, 14:38
 

У агентстві «Fitch» підтвердили рейтинги Харкова. Зокрема, в іноземній і національній валютах на рівні «В-» зі «Стабільним» прогнозом і короткостроковий рейтинг в іноземній валюті на рівні «В». Про це повідомили у Департаменті економіки та комунального майна. Довгостроковий рейтинг міста за національною шкалою підтверджений теж з прогнозом «Стабільний».

Дмитро Гармаш заступник директора Департаменту економіки і комунального майна 
 
Это означает, что нам доверяют инвесторы, международные партнеры. Мы более 15 лет работаем с этими агентствами и наш рейтинг на сегодня, к сожалению, сдерживается суверенными рейтингами, рейтингами страны, а Харьков сегодня является городом, который имеет наивысший рейтинг среди тех городов, которые оценивали эти рейтинговые агентства. Они смотрят на те долговые обязательства, которые у города есть, на финансовую отчетность города, на то, как город работает по программам и  много других показателей.
 
Ці показники, зазначили у агентстві, відображають хороші операційні показники і відсутність у міста боргового навантаження. Одним із пріоритетів для керівництва міста є розвиток міської інфраструктури, у тому числі розширення ліній метро, оновлення транспортного парку міста і будівництво доріг.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу