В Волчанском районе бум праздников - Дни территориальных громад

22 сентября 2018, 14:47
 

У Білому Колодязі, що на Вовчанщині - день народженя громади. Тут підготували справжні народні гуляння, пригощання, концерт, відзнаки для кращих трударів та запросили на це свято чисельних гостей і друзів. Народний депутат України Дмитро Шенцев як завжди і з привітаннями, і з подарунками. Від Благодійного фонду Дмитра Шенцева для дітей - розваги, для всіх мешканців - святковий феєрверк, а найкращим квіткарям - нагороди.  .
 
Дмитро Шенцев народний депутат України
 
Хочется пожелать процветания громаде, чтобы завод работал и рабочих мест было побольше, и урожаев, и зарплат. Ну и так как в гости с пустыми руками не приезжают. Мы привезли мотокосу в школу, потому что была такая просьба и вот сегодня пользуясь случаем хочу вручить. Ми дякуємо за подарунок, бо ми стали переможцями в огляді-конкурсі "Квітучий край" и за той чудовий фейєрверк, який сьогодні ми ввечорі побачимо. Щирі оплески, друзі. 
 
Володимир Сердечний Білоколодязький селищний голова (Вовчанський район)
 
Від щирого серця сказати слова подяки нашому депутату Дмитру Олексійовичу за його постійну увагу до наших односельців похилого віку за постійну допомогу на лікування і за чуйність нашого депутата. Спасибі вам велике.
 
Подарунки  - дитячі розваги, фейєрверк та нагороди і ще одним іменниникам - Старосалтівській громаді. Це одна з перших не тільки на Харківщині, а й в Україні - об"єднана територіальна громада, яка за 2,5 роки досягла чималих успіхів в облаштуванні соціальної та комунальної інфраструктури, та й загалом благополуччя жителів. І все завдяки впровадженню децентралізації та багато в чому взаємопорозумінню місцих керівників, владників, депутатів  і соціально відповідалльного бізнесу.
 
Дмитро Шенцев народний депутат України
 
Старосалтовская объединённая громада она безусловно успешна. Они продолжают жить и работать единой семьёй, одной командой, здесь дружный, слаженный депутатский корпус, здесь безусловно профессиональный, моральный и горящий своей работой голова Эдуард Павлович. Ему хочется пожелать успехов не только потому что он мой друг и коллега, а потому что он первопроходец в этом направление и от его работы зависит во многом, может быть, действительно будет она реализовываться эта программа дальше в Украине или нет. 
 
А між тим труднощі існують, каже селищний голова, тож громада розраховує на всебічну підтримку, зокрема і на законодавчому рівні.
 
Едуард Коновалов Старосалтівський селищний голова (Вовчанський район)
 
От територія за межами населенних пунктів, земля, ми зараз не можемо поки прийняти, хоча є розпорядження Кабінету міністрів. Але ми не можемо, а це і доходи і все. Надіємося звичайно на допомогу нашого депутата народного Дмитра Олексійовича Шенцева у сприянні в цьому, бо без депутатів всіх рівнів нам не обійтись ніяк. 
 
І як зазначає в свою чергу народний депутат, держава повинна, як то кажуть, тримати руку на пульсі і час від часу аналізувати як відбувається реформа з децентралізації на місцях і яка громадам потрібна допомога.
 
Дмитро Шенцев народний депутат України
 
Помощь государства здесь необходимость огромная. И безусловно основная статья расходов это то, что касается государства и государственного бюджета и просто тупо переложить его на местный бюджет это не решает проблемы. Здесь должна быть динамично меняющаяся и гибкая политика, потому что жизнь меняется каждый день и условия меняются каждый день и то, что было хорошо вчера, завтра может быть плохо и мы должны видоизменяться. 
 
А поки Старосалтівська громада працює, радіє досягненням і вірить у подальші свої успіхи.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу