Юлия Светличная поздравила сотрудников ГСЧС с Днем спасателя

19 сентября 2018, 14:37
 

Ми вдячні всім тим, хто кожного дня ціною власного життя, рятує життя і здоров'я наших громадян. Так, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична привітала співробітників ДСНС з їхнім професійним святом.

Голова облдержадміністрації Юлія Світлична привітала рятівників з професійним святом. Вона побажала, щоб на їхньому шляху було менше надзвичайних ситуацій та якомога більше радісних подій. Губернатор зазначила, що особовий склад служби надзвичайних ситуацій області налічує більше 3000 працівників, і лише за цей рік бійці врятували життя близько 160 жителів регіону.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Звичайно, вдячні всім тим, хто кожного дня ціною власного життя, рятує найважливіше, що є - це життя і здоров'я наших громадян. Тому, звичайно, зі словами великої вдячності і побажаннями здоров'я, наснаги і мужності сьогодні звертаємося до кожного, хто своє життя присвятив благородній справі. 
 
Крім того, керівник області  передала рятівникам слова вдячності від Президента України Петра Порошенка та державні нагороди. Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав командир відділення, старший прапорщик служби цивільного захисту Олександр Омеляненко. Він працює в службі вже 30 років і за цей час брав участь у ліквідації багатьох пожеж, надзвичайних ситуацій та в евакуації людей.
 
Олександр Омеляненко старший прапорщик служби цивільного захисту
 
В нашей профессии самое главное - это окружение надежных людей. На пожаре, если не будет надежных людей, то сам ты ничего не сделаешь. Это мне больше всего нравится. Пожар все показывает. Кто чем дышит и кто как себя ведет.
 
Звання Заслуженого діяча науки та техніки України присуджено проректору Національного університету цивільного захисту України з наукової роботи Володимиру Андронову. Він відзначив, що його державна нагорода – це результат роботи команди університету та, звичайно, похвалив своїх студентів та курсантів.
 
Володимир Андронов проректор НУЦЗУ
 
Студент завжди - це людина, на мій погляд, креативна. І в кожний час є свої герої, так можна сказати, але щодо вимог до знань - вони значно підвищилися. Бо рятівник - це людина, яка має комплекс, в тому числі рис, пов’язаних з іншими професіями.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу