Коммунальщики устраняют аварийные ситуации в многоэтажках

14 сентября 2018, 14:46
 

Далі про вирішення ситуацій, які у міських комунальників проходять як першочергові, так звані аварійні ситуації. Що несуть ймовірну загрузу та небезпеку здоров'ю містян. Така виникла зі сходами у двоповерхівці по вулиці Семинарській, 96.

Комунальники вже провели там роботи з укріплення підпідної стіни, переклали цеглу. Наразі займаються зміцненням каркасу сходів, обшивають його по контуру металом. Роботи планують завершити повністю за тиждень. І це не єдина адреса, де усувають аварійність по Новобаварському району.
 
Ольга Алєксєєнкова начальник філії КП "Жилкомсервіс" Новобаварського району
 
Если в цифрах, аварийность была устранена в 68 жилых домах, сейчас на 4-х домах ведутся ремонтные работы. В текущем году были так же проведены ремонтные работы по устранению аварийности, начиная от таких глобальных: ремонт перекрытий и установка металлических дверей в подвальных помещениях, в которых проходят трубопроводы отопления, водоснабжения и канализации. Мы закрываем для того, чтобы предотвратить разморозку трубопровода, а так же предотвратить хищения, которые там происходят. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу