Геннадий Кернес провел выездной прием на "Турбоатоме"

16 августа 2018, 16:41
 

Це одне з найпотужніших підприємств Харкова - "Турбоатом". Який є не лише гордістю Харкова, а й одним з найбільших в світі турбобудівних підприємств, що здійснює повний цикл виробництва: проектування, виготовлення, постачання, налагодження, фірмове обслуговування турбінного устаткування для всіх типів електростанцій. І все це лежить на плечах більше трьох з половиною тисяч співробітників, простих харків'ян. До них сьогодні і приїхав Харківський міський голова Геннадій Кернес зі своєю командою. Щоб на своєму виїзному прийомі не лише вислухати наболілі питання заводчан, а й знайти шляхи задля їх вирішення.

Серед 65 заявників, які ненадовго залишили свої робочі місця, і Світлана Гречкіна. У неї до Геннадія Кернеса відразу кілька запитань, та, каже, ще до зустрічі з мером одне з них вже було вирішено.    
 
Світлана Гречкіна старший інспектор з кадрів 
 
Так как я проживаю в 602 микрорайоне и транспорт: 19 и 20 тролейбус, он не регулярно ездил. Вот в час пик было очень сложно добраться до работы. Мне к 7 часам на работу, поэтому боялась опоздать, переживала. Бывало до моста троллейбус доезжал и все. Приходилось пешком идти на работу. Но после заявления все хорошо. Сейчас прекрасно транспорт ездит. Можно как и на работу, так и с работы нормально доехать. 
 
І таких питань, що стосуються перегляду курсування та інтервалу руху як тролейбусів так і автобусних маршрутів у заявах до Геннадія Кернеса з десяток. Всі пов'язані між собою. Оскільки проблемні маршрути проходять через міст  по проспекту Льва Ландау, що зараз на капремонті. Заступники і керівники профільних департаментів звітують, всіма вже зайнялись. Рух деяких вже нормалізували, інші будуть курсувати за графіками відразу після завершення робіт. Та найбільший блок питань, які сформували у своїх заявах заводчани - оновлення парків та покращення комунального господарства. 
 
Олександра Розумних інженер 
 
В первую очередь, я ему очень благодарна, так как я уже неоднократно к нему обращаюсь. Он мне всегда помогает. Сегодня обращалась по ремонту подъезда, а также рядом с домом установка лежачих полицейских. Так как рядом школа и детские сады. Мне пообещали в течении года все будет исполнено. Всегда был положительный ответ. Я обращалась к нему 8 лет назад по ремонту кровли, нам сделали. А 4 года назад обращалась с вопросом по оздоровлению ребенка, также мне была предоставлена путевка для лечения моего ребенка. Очень рады, что у нас есть такой мэр. Спасибо ему большое.
 
Всі питання, окреслені заводчанами у зверненнях до мера, відповідні служби вже взяли до роботи. Частина ремонтів, зазначив міський голова, буде проведена вже до кінця року, інші внесуть до титульних списків на наступний рік. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Мы с вами не первый год и не первый уже раз приходим на славный "Турбоатом" для встречи с его работниками. Проблемы нам обозначают - мы обязаны их решить. Очень много проблем - это решение в 2019 году. Соответственно, все департаменты и управления должны записать в планы своих работ, что в 2019 году они будут делать по тем обещаниям, которые были даны сегодня. Я считаю, что "Турбоатом", завод, тоже помогает своим работникам, но и город со своей стороны тоже должен участвовать в жизни завода.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу