Обеспечение учебниками

22 августа 2012, 11:58
 

Що ж до підручників, то цього року всі школярі України ними будуть забезпечені стовідсотково і своєчасно. Повідомив під час свого візиту до Харкова міністр освіти. Як народжуються книжки Дмитро Табачник перевірив особисто, завітавши на книжкову фабрику.

 

Під гуркіт обладнання тут народжуються шкільні підручники. Спочатку майбутню книгу формують ось на цих пристроях. Потім вони потрапляють до швачок фабрики, які контролюють процес скріплення.

Людмила Тихонюк ,оператор швейної машини книжкової фабрики:

- Закладываем их в самозахват и зашивается и уже выходит готовое. А дальше идёт проклейка.

Такі книжкові блоки потім прямують до іншого цеху. Де ще така неотесана купа листів перетворюється на взірець справжного друкованого видання.

Світлана Коваль ,начальник палітурного цеху книжкової фабрики:

- Берётся сшитый необработанный блок и обрезается с трёх сторон, дальше он подаётся на линию где уже блок обрезанный соединяется с крышкой.

Готові підручники інспектує міністр освіти Дмитро Табачник. Каже, якість відповідна. Та додає, цьогоріч всі школярі України будуть забезпечені всією навчальною літературою від першого до одинадцятого класу. Держзамовлення скадає чотири з половиною мільойни підручників. З них, каже міністр освіти, два мільйони надруковані мовами національних менших. Це вже другий рік поспіль навчальні заклади замовляють підручники мовою на якій навчаються.

Дмитро Табачник, міністр освіти і науки, молоді та спорту України:

- Когда наши предшественники планировали госзаказ они загоняли всех на учебники на госзаказ на украинском языке. Привозили пачки учебником в Луганск, во Львов - сгружали в подвале школы, потом собирали родитилей, а теперь пожалуйста вам перечень и купите деткам учебники.

Тепер докуповувати батькам підручники не доведеться, підкреслив міністр освіти. Підручники вже завезені до шкіл.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін. «Харьковские Известия».

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу