Улица Астрономическая на капремонте

15 августа 2018, 18:09
 

На вулиці Астрономічній стартували роботи з капремонту внутрішньоквартальних доріг. Шляховики працюють комплексно. Повністю відновлюють проїжджу частину із заміною бордюрів та пішохідної зони. Паралельно, за кількасот метрів від них, між будинками 19 та 21, що на цій же вулиці, і водоканалівці виконують свій обсяг робіт. Перед тим, як сюди зайдуть шляховики, кажуть, їм потрібно замінити найбільш аварійну ділянку водоводу.

Віталій Чупандін начальник водопровідних мереж Київського району 
 
Здесь производятся работы по санации водопроводной магистрали порядка 200 метров. Это подготовка к  внутриквартальной асфальтировки двора. Эта магистраль уже неоднократно копалась, на ней были порывы водопроводные, ремонты производились. Поэтому для предупреждения  дальнейшего разрушение асфальтобетонного покрытия, уже нового, мы данный участок санируем уже новой трубой полиэтиленовой.
 
Самі роботи із перекладки водопровідних мереж тут стартували минулого тижня. Наразі від водопостачання комунальникам довелось від'єднати лише один будинок по Астрономічній 19. Та для мешканців дому воду підвозять автоцистернами. Окрім цього об’єкту, говрять на «Харківводоканалі», планово замінюють мережі і в інших частинах Київського району. 
 
Віталій Чупандін начальник водопровідних мереж Київського району 
 
На сегодняшнюю дату, ориентировочно за 2018 год уже силами района переложено порядка 2 километров водопроводных сетей. В планах у нас до конца года довести эту цифру до 3 километров. Так же в рамках подготовки к осенне-зимнему периоду меняем вводы в дома и , соответственно, если это необходимо, вдоль этих домов меняем и магистрали.  Это могут быть магистрали разных диаметров от 300 до 100 диаметра.
 
На Астрономічній перекладку водоводу обіцяють завершити вже в найближчі кілька тижнів. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу